Jak zrobic reklamę - najlepiej 3D

(lioton) #1

Witam :smiley:

Otóż uczastnicze wraz z kolegami w szkolnym konkursie przedsiębiorczości , na początku chciałbym napomknąć iż w poprzednim roku zdobyliśmy 2 miejsce , tymbardziej w tym chcielibyśmy sięgnąć po zwycięstwo ponieważ "obeszliśmy się smakiem" super MP"5" 8GB :evil: :evil: :evil:

Mamy wykonać reklamę pod hasłem "Dlaczego warto uczyć sie przedsiębiorczości?" którą mamy zaprezentowac podczas konkursu.

Chciałbym aby była ona jak najbardziej efektowna (3D) oraz nieco komiczna ( morze cos z IVON-ą :smiley: ).

Czy mógłym prosic o jakieś sugestie - pomoce jesli chodzi o forme i wykonanie :?: :smiley:

(Xaros) #2

Hmm jak zajęliście drugie miejsce to chyba sami najlepiej wiecie co może dać wam wygraną czyż nie? Pomoc z naszej strony była by w jakimś stopniu oszustwem;) Pomysł ma wyjść z Twojej oraz kumpla głowy. Co do sposobu to tak jak sam zauważyłeś, grafika 3d będzie idealnym rozwiązaniem. 30sec animacji to nie jest tak wiele pracy, jedynie 750fps'ów :stuck_out_tongue:

(Likkozaur) #3

Jeśli znasz się na 3D i umiesz używać np. Blendera (bo raczej on byłby najrozsądniejszym rozwiązaniem w tym wypadku), to nie ma problemu... gorzej, jeśli nigdy nie bawiłeś się w 3D, gdyż tego nie można się nauczyć od tak w tydzień-dwa... sam uczę się ponad rok i nie potrafię robić jakichś cudów... twój wybór.

(Blotny) #4

Pomyśl może na tym -http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2731&PhotoSynth+2.0.1403.11.

(lioton) #5

Ehm nie za dużo z tego kumam - z tego 3D

Prosze pomóżcie - okazało sie że konkurs jest jutro :!: a nie jak myśleliśmy w poniedziałek #-o

Nie mam kompletnie pomysłu #-o #-o #-o

(Szczur93) #6

Witam Wszystkich!!

Otóż jestem zespołowym kolegą LIOTONA w tym konkursie.

Okazało się że mamy zrobic prezentację na jutro;/ a kompletnie nie mamy pomysłu.

Więc chcialbym was bardzo prosic o pomoc. Może ktoś wykona nam prezentacje na podany wyzej temat..jezeli macie czas i chec pomocy to bardzo o to prosimy:)

Uzytkownik wyzej umiec cos w 3D moze mała pomoc:))??

Pozdrawiam!!

(Xaros) #7

No to się Panowie obudziliście :wink: Nikt za was tutaj nic nie zrobi. Parę postów wyżej podano link do PhotoSynth'a, bardzo fajnego i prostego programu. A prezentacja? PowerPoint i do dzieła chłopcy. Zajęliście 2 miejsce a teraz pomysłu nie macie? Coś tu nie pasi. :slight_smile:

(Toffik325) #8

To ja może dodam, że zrobienie w miarę zaawansowanej (choć na każdym slajdzie to samo tło i styl) w Power Poincie (i innych programach - problemy techniczne ; D), która ma ~30 slajdów (wraz z menu i slajdami powracającymi do menu) zajęło nam ~12h. Może wydawać się dużo, jednak było to robione na 3 komputerach, później okazało się, że w jednym programie zabrakło licencji... Jak się pospieszycie i użyjecie swojego doświadczenia w wygrywaniu konkursów (przecież nie dostaliście 2 miejsca ot tak sobie) to myślę, że 5h i po sprawie. ; ]

-- Dodane 03.04.2009 (Pt) 23:16 --

A jeśli chodzi o animacje 3D:

Tak jak ktoś wspomniał: użyjcie Blendera. Polecam połączenie z Wings 3D (tworzenie obiektów, dość dziwne, ale zawsze coś). Blender "odbiera" format Wingsa, więc problemów nie ma. Sam kiedyś się bawiłem. Powodzenia!

(Heezootoo) #9

ja myślę że używanie blendera do tych rzeczy jest kosmicznie nierozsądne. Do tego bardziej nadaje się affter effects i ma większe możliwość w tym konkretnym projekcie