Jak zrobic reklamę - najlepiej 3D

Witam :smiley:

Otóż uczastnicze wraz z kolegami w szkolnym konkursie przedsiębiorczości , na początku chciałbym napomknąć iż w poprzednim roku zdobyliśmy 2 miejsce , tymbardziej w tym chcielibyśmy sięgnąć po zwycięstwo ponieważ “obeszliśmy się smakiem” super MP"5" 8GB :evil: :evil: :evil:

Mamy wykonać reklamę pod hasłem “Dlaczego warto uczyć sie przedsiębiorczości?” którą mamy zaprezentowac podczas konkursu.

Chciałbym aby była ona jak najbardziej efektowna (3D) oraz nieco komiczna ( morze cos z IVON-ą :smiley: ).

Czy mógłym prosic o jakieś sugestie - pomoce jesli chodzi o forme i wykonanie :?: :smiley:

Hmm jak zajęliście drugie miejsce to chyba sami najlepiej wiecie co może dać wam wygraną czyż nie? Pomoc z naszej strony była by w jakimś stopniu oszustwem;) Pomysł ma wyjść z Twojej oraz kumpla głowy. Co do sposobu to tak jak sam zauważyłeś, grafika 3d będzie idealnym rozwiązaniem. 30sec animacji to nie jest tak wiele pracy, jedynie 750fps’ów :stuck_out_tongue:

Jeśli znasz się na 3D i umiesz używać np. Blendera (bo raczej on byłby najrozsądniejszym rozwiązaniem w tym wypadku), to nie ma problemu… gorzej, jeśli nigdy nie bawiłeś się w 3D, gdyż tego nie można się nauczyć od tak w tydzień-dwa… sam uczę się ponad rok i nie potrafię robić jakichś cudów… twój wybór.

Pomyśl może na tym -http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2731&PhotoSynth+2.0.1403.11.

Ehm nie za dużo z tego kumam - z tego 3D

Prosze pomóżcie - okazało sie że konkurs jest jutro :!: a nie jak myśleliśmy w poniedziałek #-o

Nie mam kompletnie pomysłu #-o #-o #-o

Witam Wszystkich!!

Otóż jestem zespołowym kolegą LIOTONA w tym konkursie.

Okazało się że mamy zrobic prezentację na jutro;/ a kompletnie nie mamy pomysłu.

Więc chcialbym was bardzo prosic o pomoc. Może ktoś wykona nam prezentacje na podany wyzej temat…jezeli macie czas i chec pomocy to bardzo o to prosimy:)

Uzytkownik wyzej umiec cos w 3D moze mała pomoc:))??

Pozdrawiam!!

No to się Panowie obudziliście :wink: Nikt za was tutaj nic nie zrobi. Parę postów wyżej podano link do PhotoSynth’a, bardzo fajnego i prostego programu. A prezentacja? PowerPoint i do dzieła chłopcy. Zajęliście 2 miejsce a teraz pomysłu nie macie? Coś tu nie pasi. :slight_smile:

To ja może dodam, że zrobienie w miarę zaawansowanej (choć na każdym slajdzie to samo tło i styl) w Power Poincie (i innych programach - problemy techniczne ; D), która ma ~30 slajdów (wraz z menu i slajdami powracającymi do menu) zajęło nam ~12h. Może wydawać się dużo, jednak było to robione na 3 komputerach, później okazało się, że w jednym programie zabrakło licencji… Jak się pospieszycie i użyjecie swojego doświadczenia w wygrywaniu konkursów (przecież nie dostaliście 2 miejsca ot tak sobie) to myślę, że 5h i po sprawie. ; ]

Dodane 03.04.2009 (Pt) 23:16

A jeśli chodzi o animacje 3D:

Tak jak ktoś wspomniał: użyjcie Blendera. Polecam połączenie z Wings 3D (tworzenie obiektów, dość dziwne, ale zawsze coś). Blender “odbiera” format Wingsa, więc problemów nie ma. Sam kiedyś się bawiłem. Powodzenia!

ja myślę że używanie blendera do tych rzeczy jest kosmicznie nierozsądne. Do tego bardziej nadaje się affter effects i ma większe możliwość w tym konkretnym projekcie