Jak zrobić serwer w Lineage2?

Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić serwer w Lineage2, i jeśli ktoś ma informacje na ten temat to bardzo proszę

http://gamecenter.pl/forum/index.php?showforum=124 :mrgreen:

dzięki ale czy to jest legalne???

Ja nei słyszałem żeby serwery L2 były nielegalne…

Prywatne serwery Lineage 2 są nielegalne. Dawno dawno temu został wykradziony kod serwera c1… a więc granie na c1 było najbardziej stabline itd, a gdy wyszło c2, stopniowo patchowano ten kod c1, i tak samo było z c3 i c4. Co prawda ponad miesiąc temu jakiś rosjanin wykradł część kodu z chińskiego serwera c4, przez co stało się możliwe stworzenie prawie idealnych geodat na prywtanych (raczej pirackich).

Pirackie serwery nigdy nie dorównają oficjalnym. Chociaż niektórzy myślą, że L2j jest tym co na oficjalu są w błędzie… L2j ma problemy powyżej 100 graczy (a tyle na serwerze to strszanie mało).

No tak… ale większość tych GUJDOW nie dziala! !!

na rynku sa prywatne serwery tak l2j jak i l2off stworzone przez dev oraz modow w oparciu o open beta C1 (potem patchowana do C4 wlacznie), l2off rozni sie oczywiscie od offa lecz nie az tak bardzo jak sie uwaza. moze na takich serwerach grac nawet powyzej 10tys graczy naraz. a i l2j przeszlo ogromny uprgade. teraz nie jest dla tego softu obsluzenie i 500 graczy za to wystepuja juz wersje serwerow do C5 oraz autorskie dodatki do C6 :wink:

macie okazje przetestowac taki mniejszy serwer l2, za to oferujacy odgrywanie postaci.

http://www.lineage2awakening.prv.pl