Jak zrobić śnieg

Mam takie pytanie. dajmy na to że już mam zrobiony śnieg w grafice flash i chciał bym umiescić go by padał na stronie w CMS extreme-fusion to w jaki sposób to zrobić?

Żeby tak zrobić i miało by się to udać w php to, to jest raczej niemożliwe, musiał byś animacją śniegu, zakryć całą stronę. Bo przypuszczam że jest na przezroczystym tle. Już lepiej zrobić całą stronę we flash’u i bedzięsz miał to bez większych problemów. Chyba że dany śnieg chcesz wstawić tylko np w logo :D, jak dla mnie bardzo ciekawe rozwiązanie padający śnieg w logo ładnie zaprojektowanym a reszta strony norma ;D. Niewiem tylko jak byś miał to zrobić ;P, sam zaczynam kurs flash’a a. Powodzenia !

dziwne ja widziałem, że jednak naparu stronach jak i forach padał śnieg:) a logo jest pocięte na paręnaście części XD

…najczęściej do wstawiania śniegu używa się skryptów js.

Podobny temat: viewtopic.php?f=18&t=48652

A jeżeli chcesz śnieg we flashu, to: http://www.google.com/search?client=ope … 8&oe=utf-8

Najłatwiej jest to uzyskać w Pinacle studio 10 po prostu jest taki efekt sniegu lub deszczu ,można jeszcze w ustawieniach zmienic czy ma padać gęściejszy czy rzadszy , wolniej czy szybciej ,życzę obfitych opadów i przyjemnej jazdy na nartach,z poważaniem ,bezradny ale czasem zaradny…ikar