Jak zrobić sygnaturę z logiem do mozilla thunderbird?

Jak w temacie…

jak zrobić sygnaturę z logiem w mozilla thunderbird?

Zwykłą można dodać bezproblemowo, ale chciałbym by wyświetlało się w podpisie również logo mojej firmy…

coś na wzór tego:

schowek01fyo.th.jpg

Firefox? A nie przypadkiem w Mozilla Thunderbird (klient pocztowy). Z tego co wiem to sygnatury wysyłać można z emailem a firefox to tylko przeglądarka (Chyba, że o czymś nie wiem).

Jeśli to o to Ci chodziło to logo firmy wystarczy dodać do sygnatury wskazując plik z logo w formacie jpg, bmp, png (chyba, co do ostatniego nie jestem pewien).

Jeśli chcesz wykorzystać ich logo w logo swojej firmy, to to nie jest za legalne.

poprawiłem już :slight_smile: oczywiście, że chodzi o thunderbirda :slight_smile:

A logo jest mojej firmy… bez obaw… tylko tą sygnaturkę na wzór w wordzie zrobiłem a chciałbym by takie coś było pod treścią e-maila…

na razie mam tą część bez logo…

Witam.

Też mam sygnaturę tekstową, którą napisałem w Notatniku.

Zastanawiałem się nad graficznym Logo.

Zrób tak :

Posłużył mi do tego Paint.

Napisałem tekst dodałem grafikę (logo)

i zapisałem w pliku *.bmp lub *.jpeg.

Teraz wstaw ten plik w konfiguracji konta w TB.

Już wiesz gdzie.

Sprawdziłem, działa.

zamiast tego co chciałem wyświetla się białe tło i tyle…

próbowałem zapisać jako jpg, bmp…

Witam.

Nie wiem jak Ty to robisz ?

Zapisałem ten przykładowy plik obrazka, który podałeś

jako plik tropicana.jpeg np. na pulpicie.

Następnie w TB :

Narzędzia / Konfiguracja kont

zaznaczam “Dołączaj sygnaturkę” następnie “Wybierz …”

i podaję ścieżkę do tego pliku tropicana.jpeg, który jest na pulpicie

i zaznaczam OK.

Tworzysz Nową wiadomość i w stopce jest dokładnie ten plik, który wskazałeś.

Wszystko działa.

Proponuję zrobić tak:

  1. zapisać sobie gdzieś na dysku plik z logiem np w formacie *.jpg (nazwijmy go {logo.jpg})

  2. otworzyć notatnik i napisać w nim coś w tym stylu (wzoruję się podanym układem [schowek01fyo.jpg]):

{jeżeli w nazwie występuje spacja nie robić odstępu, tylko w jej miejsce wpisać {%20} np. {moje%20dokumenty}

[/code]
 [color=#FF0000]{to powyżej można umieścić jeszcze w {logo.jpg} żeby nie było problemu z czcionką}[/color]

[code] Pozdrawiam!