Jak zrobić taką przewijającą się listę

(Zaborskister) #1

Mam taką zagwostkę,otóż potrzebuję skryptu na taką listę jaką mam na forum https://ciemnastrefaklan.fora.pl pod działem NASZ SKŁAD chodzi mi mianowicie o to że u mnie jest ta lista przesuwana przez użytkownika a widziałem kiedyś taką co sama się przesuwała automatycznie,coś jak napisy po filmie...Dokładnie to chciałbym mieć możliwość dodania użytkowników forum jeden pod drugim i żeby to samo leciało...Jest taka możliwość? Dodam że to fora.pl więc nie mam za bardzo możliwości integrowania w kod forum,mogę tylko dodać skrypty...Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

(pain3hp) #2

dawno nie widziałem tak brzydkiej i nie przejrzystej strony... a tak poza tym to nie mogę znaleźć działu NASZ SKŁAD, więc chcąc nie mogę pomóc..

(Zaborskister) #3

haha brzydkiej strony....Wszystkim użytkownikom się podoba a jest ich ponad stu...Więc to raczej ty nie masz gustu...Po co krytykujesz pomóż albo nie pomagaj...NASZ SKŁAD ósmy temat pod czatem.

(-Puma-) #4

To że się podoba ponad stu osobom tylko świadczy o tym że im jest obojętne jak strona wygląda aby tylko było tam to co ma być... czyli to co lubią dzieci :wink:

A podanego tematu nie widać bo pewnie trzeba być zalogowany aby to zobaczyć a nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się rejestrował na forum aby to sprawdzić.

Ps. Jest to forum i trudno to coś nazwać stroną :smiley:

(Drobok) #5

-Puma- , +1

Ja bym wywalił wszystkie te grafiki i byłoby dobrze.

Daj ss to ktoś ci na pewno pomoże.

(pain3hp) #6

Może i nie mam gustu, OK. A tak poza tym to 100 zarejestrowanych osób:

1. wcale nie znaczy że im się podoba,

2. 100 zarejestrowanych? nie ma sie czym chwalić,

3. pewnie z tych 100 tylko 20 jest stałymi userami odwiedzającymi,

4. na prawdę chcę pomóc...