Jak zrobić taki efekt?

Witam, jak zrobić taki efekt chodzi mi o te białe linie

http://pl.youtube.com/watch?v=S0SKRSWOs5M

((jeżeli filmik się zatnie zaraz na początku proszę przesunąć do połowy))

To mi wygada na scence 3d i z renderowana z włączoną siatka.

Xaros - hyh dużo wiem :? może jakiś poradnik abo co?

hehe poradnik? To jest prawdopodobnie scena wymodelowana w programie graficznym 3d, np. 3ds max. Gość stworzył model sceny i nakręcił filmik gdzie podczas renderu miał włóczoną opcję pokazania siatki. Do takich czynności nie ma poradników i zrobienie tego nie zajmuje 10min.

Tu masz na szybko przykład zrobiłem:

KLIK

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem.

Sdar

hmmm no ale jakiś poradnik musi być :smiley: mam na kompie 3dmax studio ale jak sam wiesz ten program dla początkującego jest poprostu nie osiągalny

No właśnie więc jeśli chcesz zrobić takie coś to musisz się podszkolić w tej dziedzinie. Poczytaj tutki na http://www.max3d.pl potrenuj i będzie git :slight_smile:

przecież to jest multi CoD 2, nawet poznaję mapę… pewnie albo koleś miał jakiś błąd, albo zmienił coś w configu :stuck_out_tongue:

lol ja to zgrywałem z fragmovie z gry call of duty2:]

A mi to wygląda na cheaty :slight_smile: niedozwolone opragromowanie do gier :PP nie wlaczaj tego bo zalobkuje ci cdkeya.

karmelowy - :o :o :o po pierwsze to nie są cheaty tylko efekt po drugie takie cheaty by ci nic nie dawały no chyba to że dużo gorzej widzisz po trzecie gram w coda2 niecałe 1,5 roku więc wiem co grozi za używanie cheatów zresztą to nic nie ma wspólnego z tematem który założyłem