Jak zrobić takie logo w photoshopie

jak zrobić takie logo w photoshopie. Wiem że kazda postać jest inna ( tzn. z innej bajki) i chce takie coś zrobić ale nie wiem jak i jeszcze jak zrobić zeby zaznaczenie było zaokrąglone? Wiem że prośba o pomoc jest “karalna” ale jakby ktoś mógł mi pomoc.

ale co dokładnie chcesz zrobić ? ten napis ? czy obrazki ?

Bardziej mi chodzi o obrazki ale jak wiesz jaka to jest czcionka to powiedz

Czcionke możesz sprawdzić na http://www.myfonts.com

A efekt? Tzn te obrazki?

Obrazki zostały powycinane i wklejone do jednego dokumentu

o wycinaniu juz było

poszukaj

A jeszcze zeby nie robić osobnego tematu jak zrobić efekt takiego pergaminu podartego takiego ze średniowieszcza szukalem ale nie znalazlem zanego tutoriala. Najlepiej do photoshopa zeby byl ten tut bo nie mam narazie innych programow tego typu.

ten podarty efekt to tak: zrób tlo przezroczyste potem wklej obrazek a następnie gómką tak wymarz jaki ci sie podoba :mrgreen:

Może coś takiego

Takie logo możesz stworzyć za pomocą darmowego Gimpa.

Nie będzie widać różnicy.

a czytałeś? :

:x

Logo nic prostszego, wszystko osobno wklejone … tło zrobione podstawowymi brushami (pędzlami) żadnych ciekawych efektów poprostu wklejone :smiley: :roll: napis napewno osobno robiony i tez wklejony i zmiejszono opacity (krycie)

Roob ale ty jestes “inny” (-filet jakby co) mozna prosciej. dzielisz CALE tlo na dwa tzn. zaznaczasz i na jednej stronie dajesz normalne tlo a na drugiej Filter >> blur >> Motion blur, ale przed tym “grain” i po klopocie:)

Najlepiej będzie zapoznać się z możliwościami programu którego się zamierza użyć (Photoshop, Painter, GIMP, Artweaver) i nie czekając aż inni zrobią to za Ciebie użyć wyobraźni i nabytych umiejętności a reszta przyjdzie sama. :slight_smile:

PS. Posiadasz Photoshopa i cierpisz na brak podstawowych umiejętności obsługi tego programu, gdyż moim zdaniem tylko tyle wystarczy aby zrobić takie logo. A wiem iż ludzie o takim poziomie wiedzy nie kupują programu za kilka tysiączków.

Oczywiście mogę sie mylić. Może to snobizm…