Jak zrobić z napisów lektor w Expressivo 1.5.0 PL?

Mam napisy do różnych filmów gdzie nie mam lektora i chciałbym zrobić elektroniczny lektor programem Expressivo 1.5.0 PL z głosami IVONA (POlskie: Jacek i Jan… Takie zainstalowałem).

Jak to się robi? :evil:

PS.

Mam ALLplayer 4 i mój system to Win XP Pro SP3

![-o<

Włączasz Expresiwo , poźniej Allplayer, ładujesz napisy i tam gdzieś masz opcję włącz lektora (nie wiem dokładnie gdzie bo używam Sub-Edit).

Jeszcze do końca nie zainstlowałem :smiley:

A film z lektorem będzie leciał w ALLplayerze czy w Expressivo? Czy EXpressivo nie odtwarza filmów?

A kiedy będzie czytał napisy będą na filmie czy można gdzieś ukryć, ale żeby Expressivo nadal czytało?

I czy tylko ALLplayer jest kompatybilny z Ezpressivo?

Allplayer jest kompatybilny z Expersivo

Kiedyś z tego korzystałem ustawia się to w Allplayerze ale głos filmu jest głośniejszy od lektora, więc nic nie zrozumiesz.

Ja używam Sub-Edit + Expresiwo i wszystko jest ok a głośność mogę sobie ustawiać jak chcę. Co do twoich pytań : film odtwarza się w programie a expresivo jest ukryty w trayu (obok zegarka) i czyta plik tekstowy (czyt. napisy) do tego filmu . Expresivo nie odtwarza filmów .

Aha rozumiem… Dzięki, a może wiesz czemu mi się nie otwiera Expressivo?

Juz kilka razy próbowałem przeinstalować… :frowning: :frowning:

Jak będzie źle z ALLplayer to zainstaluje SubEdit :wink:

Może zamiast Expresivo spróbuj zainstalować IVONA

Mi sie to instaluje razem z expressivo, ale ja wole expressivo

ale to jest troche dziwne Bo starze wersje (DEMO) chodza bez zadnych problemow ale jak sie aktualizuje to si w ogole nie otwiera… A pełna wersja 1.5.0 Z wpisanym kluczem się w ogóle nie otwiera kilka razy rezinstalowalem i nadal to samo :frowning:

Dodane 23.07.2009 (Cz) 12:52

Odswiezam

gdy nie wpisze klucza w expressivo to najnowsza wersja normalnie działa a gdy wpisze klucz w ogóle się nie otwiera ale jak uaktniam głosy IVONA to jest wszystko dobrze teraz tylko narazie potrzebuje wiedzieć jak się ten lektorów robi z napisow