Jak zrobicz Button?

Mam pytanko jak zrobić taki --> Kurs HTML - strona WWW za darmo

W jakim programie moge zrobić button w formacie gif podajcie link :cry:

Każdym z tych:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=12

Są jeszcze programy które mają kilka gotowych buttonów i wystarczy wpisać tekst i będzie button. Takim programem np. jest Free web buttons (czy jakaś taka nazwa)

Photoshop + GIF Movie Gear

Bierzesz dowolny program graficzny i rysujesz :slight_smile:

Ale to ma być animacja :smiley:

To najlepiej bierz Flasha. :slight_smile:

Jeśli chodzi o flash to Macromedia Flash, lub jeśli nie bardzo umiesz obsługiwać ten program to bierz SWiSH.

A na mój gust wymienione programy są dość drogie więc sobie je daruj :slight_smile:

GIMP +

3D GIF Designer

W pełni darmowo :slight_smile:

A GIMP opsuguje animacje ??

Patrix, Twoaja inteligencja mnie zadziwia…

GIMP - do robienie poszczegolnych klatek

3D GIF Designer - do klejenie klatek w animacje

GIMP’em robisz pliki i laczysz je potem 3D GIF Designer’em :wink:

Może ściągnąć triale. Aby zrobić button to tyle czasu co trial oferuje powinno wystarczyć. :slight_smile:

Po ściągnięciu dodatka GIMP Animation Package chyba tak :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=727

Ja nie ma Windows 98 i nie moge z tego skożystać

Tak, jest do GIMPA dodatek pod nazwą GAP. Wtedy są i animacje. Ale lepiej skorzystaj z 3D GIF Designer

Złączono Posta : 26.01.2006 (Czw) 16:04

To skorzystaj z alternatywy z tegodziału.

P.S.

Popracuj troszke nad samodzielnością

skozystaj z alternatywy jaka zaproponowal M530 (wybierz sobie ktorys program), albo sprobuj odpalic program w trybie zgodnosci

Ale skożystam z tego GIMP i dodatka GIMP Animation Package dienki z propozycje adam9870

Tylko co to jest ? Proszę, nie strasz kolegów z forum :slight_smile:

Złączono Posta : 26.01.2006 (Czw) 16:09

Ostrzegam tylko, że ten GAP nie jest zbyt przyjazny w obsłudze. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie

Nie martw się M530 , przecież Patrix sobie poradzi z tym GAP - wysarczy spojrzeć jak on wymiata na tym forum :D:D

Tryb zgodnosci to taki bajer ktory mozesz odpalic sobie klikajac prawym na ikonke programu prawym przyciskiem myszy, wybrac Wlasciwosci i zakladke ‘Zgodnosc’

dzienki z to zgodność :stuck_out_tongue: