Jak zrootować htc wildfire bez użycia komputera?

Tak jak w temacie.

Proszę o pomoc ponieważ bardzo mi na tym zależy.

A komptuera nie posiadam.

Z góry dzieks

Niestety chyba się nie da (jeśli na xda-dev nie ma metody bez użycia PC to na 99% ona nie istnieje). Poza tym jedno pytanie. Wgrywałeś czy masz wgrane od nowości oficjalne Froyo? Jeśli tak to nie masz co się męczyć bo póki co i tak tego nie zrootujesz domowymi metodami. Jest ewentualnie XTC Clip ale to rozwiązanie tylko na wypadek jeśli bardzo ci śpieszno do roota i S-OFF - ponieważ ta metoda to bilet w jedną stronę - owszem z użyciem tego usuniesz zabezpieczenia w oficjalnym Froyo, ale tej zmiany nie da się już cofnąć, więc masz wtedy po gwarancji.

KLIK! Obczaj również inne hasła z wyszukiwarki dotyczące “one click root”.

Jest to chyba jedyna metoda na bezkomputerowego roota.

Tylko że to tzw. temproot - działa tylko do resetu urządzenia. Po resecie rootowanie trzeba powtarzać. No ale do prostych zastosowań może się nadać.

Znalazłem aplikację (z4 root) która ,niby, rootoje telefon. Tylko nie ma jej na mój telefon :frowning:

Zna ktoś może jakąś inna aplikację albo cuś

prosze o pomoc

ps

Ja tylko chcem podkręcić mój fon :frowning:

Podaj jaką masz wersję systemu (Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Informacje o oprogramowaniu). Z4Root nie działa na Wildfire. Ogólnie z tego co widzę na permanentnego roota jest tylko UnrEVOked, który wymaga komputera, no i działa pod warunkiem że nie masz stockowego 2.2 (ta wersja ma nowy HBOOT - bootloader, który nie został jeszcze złamany).

Dodatkowo do podkręcania musisz mieć custom kernel, a to wymaga więcej zmian niż sam root - custom recovery i S-OFF.

Zupdatowałem ostatnio do 2.2 fryio czy jakoś tak.

Domyślam się że to oficjalny 2.2. Możesz zapomnieć o roocie na jakiś czas. Obecnie nie ma możliwości zrootowania Wildfire z 2.2.