Jak zwiększyć dźwięk w filmie?

Może ktoś wie jakim programem zwiększyć dźwięk filmu w formacie avi ?

Chcesz zwiększyć po prostu głośność oglądanego filmu ,czy jak?Napisz dokładniej.

W jakim formacie jest dźwięk w tym filmie?

Dżwięk jest w formacie mp3.A co do pierwszego pytania to chodzi ,że chcę poprawić dźwięk bo jest słabej jakośći i podgłoszenie na kompie niewiele daje.

Jeżeli twój odtwarzacz daje dostęp do filtrów (AllPlayer ,Media Player Classic i jeszcze inne),to w np w kodeku FFDshow jest opcja zwiększenia głośności i inne przydatne funkcje ,w kodeku AC3 Filter też jest taka opcja.Zależy jakie masz kodeki i jaki odtwarzacz.

Używam Nero show time 9 , bo w Media Player jest tylko głos. A jak znaleźć te opcje?.Gdy użyje tych filtrów ,to jak nagram film na płytę to nic się nie zmieni ?

Nie wiem czy w nero jest to możliwe on chyba swoich filtrów używa,musisz przekopać ustawienia dźwięku.A jak nagrasz to niestety nagrasz to co masz w tym momencie.

Możesz spróbować oddzielić audio od video.

tutorial jak tego dokonać :arrow: klik

Następnie dokonać obróbki dźwięku w jakimś edytorze audio np. Audacity i ponownie skompresować dźwięk do *.mp3.

Na koniec połączyć znów pliki audio i video w jedną całość.

opisik :arrow: klik

-Ja do wycinania dźwięku używam:AoA Audio Extractor 2.2.5. Świetny program gdyż od razu otrzymujesz dźwięk z zadanymi przez siebie parametrami. Czy to pomoże na kłopoty kolegi"piter007"?, nie sądzę. Trudno jest chyba poprawić w prosty sposób dźwięk który już u źródła jest lichy.Ja wycinam dźwięk z plików(TS) z DreamBoxa i tu działa to świetnie. Ale spróbować zawsze można. Pozdrawiam.

Dzięki za pomoc .Dźwięk trochę poprawiłem wybierając inny filtr audio w nero9 przed nagraniem na płytę