Jak zwiększyć oglądalność Strony?

Cześć

Mam stronę już od wielu lat i nadal jestem bardzo daleko pod względem widoczności. oglądałem wczoraj stronę w podobnej tematyce i Zonk… chłopak ma ponad 200 unikalnych wejść dziennie (strona istnieje od 5 mieś)… ja mam Średnio… hmmm 15 ( isnieje od 2002r)

Strona : www.limek.ovh.org

I Teraz Zwracam się z pytaniem do was… Jak mogę zwiększyć widzialność strony?

jak to wszystko zrobić… nie łapie

Kupić reklame na jakiejś dużej stronie…np na DP :stuck_out_tongue:

Reklamę? nie jak narazie nie…

Myślałem o jakimś pozycjonowaniu, jakiś skrypt który mi pomoze w pozycjonowaniu…

nie mam pojęcia jak

Dodane 30.10.2009 (Pt) 20:43

Słowa kluczowe mam skąfigurowane… dodany jestem do kilkunastu katalogów i wyszukiwarek… i kilka top list

i lipa Gnojek Na CMS-e mnie rozwala który ma 10 gifów i to wszystko

Jak będzie ciekawa i często rozbudowywana, to ludzie będą częściej zaglądali. Jeden powie drugiemu i to rośnie w geometrycznym tempie.

to oceń stronę na swój gust?

Staram się… i nic

Strona jakich wiele, duża konkurencja, na dodatek nie zachwyca szczególnie ani wyglądem ani treścią. Sorry za ostrą krytykę ale tak ja to widzę… po prostu trudną tematykę sobie wybrałeś i ciężko Ci się wybić.

Pozycjonowanie to bdb pomysł póki nie dowie się google i zbanuje na 24h.

No i to ovh.org trochę odstrasza

Na reklamę Cię nie stać a na pozycjonowanie tak? -śmiech na sali :smiley:

poza tym strona jakich wiele, niczym się nie wyróżnia.

Do tego wali błędami, nie zoptymalizowana, przeładowana keywordami, brak title i altów, sporo linków wychodzących, słabo podlinkowana i można by jeszcze długo wymieniać.

limek2 , wypozycjonuj stronę, wykup jakąś domenę pl, eu itp. oraz uzupełniaj dość często stronę.

Zrób najlepiej tak:

1.Kup domenę.

2.Ten wygląda za bardzo nie przyciąga…

3.Treść też… (chodzi o to, że nic wyjątkowego tam nie ma)

4.Wtedy możesz wziąć się za pozycjonowanie

Powodzenia, pozdrawiam.

hmmm opinie ostre… trzeba sie bedzie dostosować

potem dodaj do katalogów typu onet, wp i interia na początek :slight_smile: