Jak zwiększyć otrzymane bajty w serwerach MMO

Mam problem. Grając w gry MMO w tym wypadku Gothic GMP gra crashuje mnie gdy liczba  Odebranych bajtów  z serwera waha się w granicach 10 milionów. Pozwala to przybywać na serwerze około 1,5 godziny. W grudniu mimo zmiany dostawcy internetu (z innego powodu) liczba  otrzymanych bajtów  nadal jest taka sama. Czy jest możliwość zwiększenia limitu tych pakietów ? Gdzie się one zapisują ? Po przekroczeniu tych 10 mln czasem wyskakuje komunikat “Out of memory” jednak mam 8 GB RAM pamięci używam MSI Afterburnera i podczas gry łączna używana pamięć nie przekracza 2,5 GB   i w trakcie gry cały czas jest na tym samym poziomie więc problem leży gdzie indziej. 

Tak naprawdę to serwer ma ustawione ile ma wysyłać pakietów do użytkowników. Sam tego raczej nie możesz ustawić. Pakiety się nigdzie nie zapisują. A powiedź mi, skąd wiesz ile pakietów wysyła serwer?

Ponieważ istnieje  pod F6 podgląd statystyków sieciowych w trakcie gry. U każdego gracza liczba pakietów jest inna. Zdarza się, że gracz mający 4GB RAMu otrzyma ich znacznie więcej niż ja co mnie dziwi. Również fakt, że choć gra jest na 32 bitowcu zrobiona to używa u mnie maksymalnie 1,5 GB Ramu zamiast 3,5 GB jak u niektórych graczy (mam system 64 bit) dzięki temu mają znacznie więcej tych pakietów stąd moje domysły o tym czy gdzieś się nie zapisują bo mimo Memory Boostera  który czyści pamięć grę wywala w tym samym momencie