Jak zwiększyć piorytet internetu na danym komputerze?

Witam! Mam problem z internetem. Jest to internet bezprzewodowy Play, modem D-LINK DWR-116. Aktualnie z tego internetu korzystają 2 laptopy. Kiedy ja na swoim laptopie gram w gry multiplayer typu: Smite, CS, Hots, TF2 to działają dobrze, ping 40~60. Lecz gdy siostra zaczyna korzystać ze swojego laptopa i zaczyna oglądać filmy na YT lub odświeża strony internetowe kiedy gram to ping potrafi skakać nawet do 600 oraz gry mi lagują (np moja postać się zacina, a 3 sekundy później jestem w innym miejscu lub nie żyję).

Sprawdziłem na Vectra speed test prędkość internetu (w deszczowy dzień dzisiaj) i wynosi on Prędkość ściągania 30Mbps, Prędkość wysyłania 20 Mbps. W dni słoneczne potrafi prędkość przesyłania dojść do 60Mbps, a wysyłania 30Mbps. I pytanie jest takie. Czy da się ustawić piorytet internetu tak aby się skupiał na moim komputerze podczas grania w gry multiplayer, które o dziwo ciągną mniej danych, niż na filmikach z YT z innego laptopa które ciągną więcej?

Jeżeli router ma fukcję QoS to możesz ograniczyć download i upload każdego komputera w sieci do np. 75%, tak, żeby jak siostra korzysta z internetu używała maks 75% przepustowości, a ci została reszta, która w zupełności wystarczy.