Jak zwiększyć wydajność laptopa?

(bedi321) #1

Witam,

Mam laptopa DELL INSPIRON 15r. Niestety ma on grafikę zintegrowaną Intel HD, i tu pytanie do was czy da się coś zrobić żeby zwiększyć wydajność tej grafiki i całego PC. Z góry dzięki.

P.S. Jest to model N5010.

(bart86) #2

nie da się nic zrobić jedyna rada to kupić nowy komputer

(bedi321) #3

Jak już to kupie Ps4. Ale napewno nie da się nic zrobić?

(falcon89) #4

Tak, na pewno.

(bedi321) #5

Kurde, wkurza mnie zakup tego laptopa. Wydałem kasę w błoto, no ale to było 3 lata temu, może wtedy to był dobry laptop. :frowning:

(rgabrysiak) #6

Cześć,

Nie potrafię pojąć twojego toku myślenia, przecież kupując laptopa chyba zdawałeś sobie sprawę, że możliwości jego rozbudowy są mocno ograniczone.

Jeżeli chciałeś mieć sprzęt, który można rozbudowywać trzeba było pomyśleć o kupnie komputera stacjonarnego.

Po drugie, kupując taki a nie inny model laptopa, chyba wiedziałeś jakie są jego możliwości? Więc, nie wiem skąd takie zdziwienie.

(bedi321) #7

Wtedy miałem jakieś 15 lat nie myślałem że będe aż tak żałował tego zakupu. Teraz mój kumpel wydał 2800zl na nowego lapka, a ja wtedy wydałem też 2800 zł, a on ma dużo lepszego Pc. I po prostu nie moge się z tym pogodzić że on wydał tyle co ja i ma o wiele lepszego PC.

(rgabrysiak) #8

Przecież to normalne, że obecne laptopy mają większą wydajność niż te zakupione np. trzy lata temu, za podobną cenę.

Nie widzę w tym nic dziwnego.

(bedi321) #9

Kurde, ale mnie wkurza to że ja nawet w najprostrze gry nie moge zagrać, za cene 3000zl! !!

(sadaj72) #10

Kup sobie lepiej to ps4 albo zwykłego pc, laptopy niezbyt nadają się do grania.

(rgabrysiak) #11

Pytania w sprawie kupna laptopa proszę zadawać w tym temacie: chcesz-kupic-laptopa-koniecznie-zajrzyj-tutaj-t344645-3630.html

(bart86) #12

laptop żeby dało się jakoś grać to od 3000zł kupisz a już do gier to zaczynają się od 4000zł

ja to zawsze mówię że laptop do grania jest dla bogaczy co nie maja co z forsą robić

zamiast tracić 4500zł na laptopa można mieć to samo albo i lepiej za 3000zł no góra 3500zł w PC

(Jacekk90) #13

Chyba jedyne co możesz zrobić to zaktualizować bios i sterowniki. Komputer pierwsza klasa jak na laptopa. Tylko procesor zły.

(bart86) #14

wydajności to zauważalnie nie poprawi a przy zintegrowanej grafice intela to obojętnie jaki będzie proc to zawsze grafika będzie kuleć, taka pierwsza klasa że z najgorszą możliwą grafiką