Jak zwiększyć wydajność laptopa?

Witam,

Mam laptopa DELL INSPIRON 15r. Niestety ma on grafikę zintegrowaną Intel HD, i tu pytanie do was czy da się coś zrobić żeby zwiększyć wydajność tej grafiki i całego PC. Z góry dzięki.

P.S. Jest to model N5010.

nie da się nic zrobić jedyna rada to kupić nowy komputer

Jak już to kupie Ps4. Ale napewno nie da się nic zrobić?

Tak, na pewno.

Kurde, wkurza mnie zakup tego laptopa. Wydałem kasę w błoto, no ale to było 3 lata temu, może wtedy to był dobry laptop. :frowning:

Cześć,

Nie potrafię pojąć twojego toku myślenia, przecież kupując laptopa chyba zdawałeś sobie sprawę, że możliwości jego rozbudowy są mocno ograniczone.

Jeżeli chciałeś mieć sprzęt, który można rozbudowywać trzeba było pomyśleć o kupnie komputera stacjonarnego.

Po drugie, kupując taki a nie inny model laptopa, chyba wiedziałeś jakie są jego możliwości? Więc, nie wiem skąd takie zdziwienie.

Wtedy miałem jakieś 15 lat nie myślałem że będe aż tak żałował tego zakupu. Teraz mój kumpel wydał 2800zl na nowego lapka, a ja wtedy wydałem też 2800 zł, a on ma dużo lepszego Pc. I po prostu nie moge się z tym pogodzić że on wydał tyle co ja i ma o wiele lepszego PC.

Przecież to normalne, że obecne laptopy mają większą wydajność niż te zakupione np. trzy lata temu, za podobną cenę.

Nie widzę w tym nic dziwnego.

Kurde, ale mnie wkurza to że ja nawet w najprostrze gry nie moge zagrać, za cene 3000zl! !!

Kup sobie lepiej to ps4 albo zwykłego pc, laptopy niezbyt nadają się do grania.

Pytania w sprawie kupna laptopa proszę zadawać w tym temacie: chcesz-kupic-laptopa-koniecznie-zajrzyj-tutaj-t344645-3630.html

laptop żeby dało się jakoś grać to od 3000zł kupisz a już do gier to zaczynają się od 4000zł

ja to zawsze mówię że laptop do grania jest dla bogaczy co nie maja co z forsą robić

zamiast tracić 4500zł na laptopa można mieć to samo albo i lepiej za 3000zł no góra 3500zł w PC

Chyba jedyne co możesz zrobić to zaktualizować bios i sterowniki. Komputer pierwsza klasa jak na laptopa. Tylko procesor zły.

wydajności to zauważalnie nie poprawi a przy zintegrowanej grafice intela to obojętnie jaki będzie proc to zawsze grafika będzie kuleć, taka pierwsza klasa że z najgorszą możliwą grafiką