Jak Zwikszyć Ilość FPS w CS na Karcie Intela?

Hmm problem mam w tym … mam max 40 fps … skacze mi miedzy 20 a 40 fps … na forach nie umie sie doczytac co trzeba zrobic … aby podbić te fps … na starym kompie mialem stale 99 / 100 fps … a tu nowy komp i dupa =] … dodam że nie mam takiej opcji jak " synchronizacja " prosze o pomoc …

KOMP:

Windows:

XP Pro.

Karta graf:

Intel® 946GZ Express Chipset Family

ram:

2038 MB

Procek:

CPU #0 Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz, 2200 MHz

CPU #1 Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz, 2200 MHz

to zintegrowana karta, więc zapomnij.

Kup normalną kartę graficzną a nie zintegrowaną.

i nic wiecej sie juz nie da z tym zrobić ? to jest nowy komp na gwarancji jeszcze 2 lata ;/ … to rozkrecać go nie moge … czyli jednym zdaniem " przez 2 lata musze sie meczyć z 30 fps ? :frowning: "

Trzeba było nie kupować kompa z biedronki.

Ja bym olał gwarancje i włożył tam normalna grafe … z resztą nigdy bym nie wziął kompa w sklepie. Wolę wiedzieć co mam w środku i sam to złożyć.

Problem w tym ze ja go nie kupywałem … a napewno nie w biedrace … Ojciec mi go kupił za granicą … i przywiozl

to zapewne nie ma gwarancji.

jak za granicą to nawet jak zasilacz spali kompa to oni nic nie zrobią… chyba że podjedziesz do nich :smiley:

i co ani nie wyciagne 60 fps na tej karcie ? ;/

Poszukaj sobie jakiegoś cfg na high fps, albo sam powyłączaj wszystkie wodotryski. Zmniejsz rozdziałke na najniższą, detale tak samo. Podejrzewam że i tak będzie ciężko coś więcej wyciągnąć.

Faktem jest że ta karta kompletnie nie nadaje się do gier.

A Nie idzie czasem jakoś podkrecic karty ?? … bo już mnie ta gra dobija ( 30/40 fps ehhh )