Jak żyć? Tak mało czasu zostało

Kij ma 2 końce, a ile końców ma świat? :thinking:

A kij do procy? :slight_smile:

1 polubienie

Hej,

Ja tam się umówiłem z kumplami poznanymi na dobrych programach na pizzę i piwko w Katowicach. :slight_smile: Może więc warto gdzieś wyjść? :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Obserwatorium Cego Mitololo właśnie wydało komunikat o zaobserwowaniu jakiejś anomalii (BBS to powtórzyło). Szczegółów nie podali. Nibiru ? :slight_smile:

1 polubienie

Hej

planuje właśnie iść z żoną do kina na film : To nie ma co zwlekać :slight_smile:

1 polubienie

Dzisiaj premiera Kingsman 2 :smiley:

1 polubienie

u mnie premiera : To , więc wybieramy się na ten film , a odnośnie filmu to będzie starcie z lękami z dzieciństwa , chodzi o tego Klauna :smiley: http://moviesroom.pl/images/0.Aj.MR/Ola/Ilustracje/to-klaun-pennywise-2017-820x490.jpg

Koniec świata zdarza się każdemu i to tylko raz.

1 polubienie

Nie wiem jak u Was, ale w Polsce centralnej już się zaczęło. Początkowo myślałem, że to zwyczajowa obława marketów przed weekendem. Ale nie. Choć ludzie szaleją jak zwykle, to od około godziny wyjątkowo intensywnie wyrywają sobie promocyjne produkty w Biedronce, okupują Ryneczek Lidla, a w MediaExpert wyłanczyli niskie ceny. Z zapasem żywności, paliwa, agregatem, PCtem z którego piszę i czystymi pieluchami zamknąłem się w piwnicy. Z pompki rowerowej, zderzaka od Fiata 126p, gumowej kaczuszki i selera wykonałem naprędce broń nieokreślonego bliżej rażenia, aby chronić się przed szabrownikami i amatorami darmowego Wi-Fi. Bramę wjazdową na posesję zabarykadowałem kartonami, które być może powstrzymają potencjalnych napastników, a przynajmniej sąsiadkę Hankę. Lokalna rozgłośnia radiowa została opanowana przez pozostawione bez opieki nastolatki, które emitują szlagiery Justina Biebera coverowane przez Zenka Martyniuka. Nie wiem czy w takich warunkach doczekam zmroku…

4 polubienia

Chyba gorzej niż w średniowieczu…

Na pewno :wink: W końcu w średniowieczu ludzie nie mieli tak dokładnych wzorców daty i czasu więc nawet jeśli wiedzieli, że ma być jakiś koniec świata to nie wiedzieli dokładnie kiedy więc spodziewali się go na okrągło :wink:

@WODZU Bądź silny :smiley: : https://youtu.be/xauSNGP5yA0

2 polubienia

Najnowsze informacje z USA: http://www.foxnews.com/science/2017/09/15/biblical-prophecy-claims-world-will-end-on-sept-23-conspiracy-theorists-claim.html

1 polubienie

Atomów też nie widziałeś na oczy

Nie mówił, że chodzi o widzenie oczyma :stuck_out_tongue_winking_eye:

ps. dzięki tej grafice każdy sam może się przekonać ile końców świata zaliczył w ciągu swojego żywota:

Grafika chyba dość stara, bo nie uwzględnia słynnego z 2012 roku :slight_smile:

Kiedyś kot Filemon wszedł na płot tuż przed pełnią księżyca i powiedział do wszystkich kuzynów i tych z podwórka: “jutro koniec świata”! “Będzie w nocy prawie tak jasno jak w dzień”. I uwierzyli…

Koty nie mówią :stuck_out_tongue_winking_eye:

W wigilię mówią :slight_smile:

1 polubienie

Kurde, a dalej nie wiem o której tego końca świata się spodziewać.