Jak żyć? Tak mało czasu zostało

David Meade, chrześcijański numerolog, twierdzi, że zna dokładną datę końca świata. W swojej książce pt. „Planet X: The 2017 arrival" podał, że już 23 września 2017 roku nastąpi zagłada ludzkości. Zastanawiam się jak spędzić ostatni piątkowy wieczór.

To do zobaczenia… w sobotę!

1 polubienie

:slight_smile: Ta ostatnia sobota

23 to sobota, a ja faktycznie w soboty czuję się jakby świat się kończył :smiley:

Ja już tu kiedyś przeżyłem koniec świata aka shutdown, vide: https://www.dobreprogramy.pl/januszek/Shutdown,38082.html

Tyle tych końców świata się przeżyło, w tym napompowany do granic możliwości 2012.
Ehh… :wink:

Zamów pizzę, kup piwo i odpal Quake 2.

A przepraszam - wie ktoś o której godzinie? Bo nie chciałbym przegapić, a nie mam czasu cały dzień siedzieć i czekać aż coś się stanie.

2 polubienia

Jakaś nowa aktualizacja do Windows 10 wychodzi? :wink:

Ale nie na tej zasadzie? :wink:

Siedzi Janko Muzykant na wzgórku nad Wisłą i wzdycha:
– Echhh… Bach umarł, Beethoven też nie żyje.
Po chwili:
– Kurde i ja coś źle się czuję.

Natomiast z okazji nadchodzącego, sobotniego końca świata polecam obejrzeć jeden z odcinków serii “Boso przez świat” pt. “Koniec świata” :wink:

Kurs dorara już leci w dół :smiley:

Dzisiaj nasza giełda na czerwono. Wysyp grzybów w lasach. Podwyższony stan wód.
To chyba koniec się szykuje na sobotę…

Wy się śmiejecie, a dla ok. 150 000 ludzi ta nadchodząca sobota będzie końcem świata…

Męski narząd rozrodczy tam, koniec świata już był, w zeszły weekend, bo przesiadłem się z windowsa na linuxa, i z iOSa na androida :smiley:

1 polubienie

Planeta Nibiru to kilka dużych obiektów orbitujących wokół wspólnego środka, osłoniętych chmurą mniejszych. Są zbudowane z ciemnej materii, dlatego ich nie widać. Już znajdują się na rozciągniętej orbicie wokół Ziemi, a każde zbliżenie skutkuje trzęsieniami ziemi. Do tego warkocz pyiowy, kiedy przekracza go Ziemia, dostarcza cząstek o ciemnej energii, które powodują drastyczne zmiany klimatyczne. Za kilkadziesiąt godzin Nibiru może spaść na Ziemię i wówczas jej składniki zniszczą całkowicie naszą planetę.

Skoro ich nie widać to skąd wiadomo że są ? skoro wiadomo że są ,to znaczy że tak czy owak je widać !

Wiara to widzenie rzeczy, których nie ma :slight_smile:

Chyba jednak to co kolega brał, było trochę za mocne.

1 polubienie

Koniec świata odwołany, jutro będą we Wrocłaiu tylko “surowe warunki pogodowe” czyli obfite opady deszczu. Chyba, że też odwołają…

a kto odwołał? i czemu ? może ja chce koniec świata !! :slight_smile:

1 polubienie