Jaka alternatywa dla LG G2 D802?

Witam.
Ze względu na to, iż zepsuł się mojej mamie LG G2 potrzebujemy pilnie propozycji telefonu do około 600-700 zł, który również będzie posiadał wydajny procesor, ekran full HD oraz rozmiar ekranu i całego urządzenia zbliżony do LG G2 (przyzwyczajenie).
Czy dobrym wyborem będzie Nokia 3.1 lub Honor 7?
Interesują mnie wyłącznie nowe telefony, z gwarancją i możliwością zwrotu do 14 dni :stuck_out_tongue:

LG G3 albo może uda ci się trafić tanio LG G4.

1 polubienie

Tylko uważaj na jakieś ściąganie z “Hongkongu”, bo w ofertach nawet czasem piszą, że do 45 dni.

W sumie bałbym się, że potem by trzeba było walczyć o zwrot pieniędzy jak po kilku miesiącach dalej nie przyjdzie.

G3 nie polecam. Grzeje się jak farelka w mroźne dni. Do tego stopnia, że w okresie gwarancji dwukrotnie odbarwił się ekran (klej). A potem sam z siebie złapał bootloopa.

1 polubienie

Ja na Twoim miejscu kupiłbym Redmi Note 5. W tym budżecie to będzie najlepsza opcja https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-5-32gb-bluetooth-wifi-gps-lte-dualsim-32gb-android-70-kolor-czarny-p608559. Oczywiście mowa o wersji 3/32GB, dobra bateria 4000mAh i telefon dosyć wydajny ze snapdragonem 636.

Raczej nie wchodziłbym w LG w tym budżecie. Lepiej po prostu zmienić kierunek i sprawdzić coś z xiaomi. W tej cenie wypadną najlepiej: bardzo dobrze wypada Redmi Note 5 (wytrzymały z dobrą baterią).
Wszystko kwestia przedziału cenowego i konkretnych wymagań.

Słyszałem, że bateria w LG G3 była strasznie słaba i nie wyrabiała przy tych podzespołach i ekranie.
Celowałbym w coś, co jest pokroju 2017/2018 roku.
Oprócz tego Xiaomi macie jakieś propozycje?

1 polubienie