Jaka aplikacja do video?

Szukam ( bezpłatnej ) aplikacji do zrobienia małego klipu video ale nie do pokazywania na mediach społecznościowych z różnymi bajerami tylko do rodzinnych pamiątek …I z obracaniem ujęć, zamianą ścieżki dźwiękowej…

Przy okazji może ewentualnie na komp.Windows 7 ( ale nie za „ciężka”…)?

Szukam,w Google Play ale widzę, że wszystko dla młodzieży…

dzięki :wink:

Na telefonie/tablecie chcesz video edytować? rób to na PC

1 polubienie

Szukasz na system mobilny czy komputer?

Przecież nie pisze, że ma Chrome OS by używać specjalnie Google Play jako ogranicznika.

OK, świetnie :wink: ale skopiowałam pliki do komputera i wyświetlają mi się obrócone o 90 stopni. Te oryginalne chyba są wielkie jak plakat :frowning_face: Spróbuję sobie coś wybrać :face_with_raised_eyebrow:
Poza tym myślę, że mając Intel HD Graphics i Intel Pentinum niewiele można obecnie zrobić , choć to bardzo wygodne. Dlatego tez pytałam o prostą bez udziwnień aplikację na androida ( RAM i GB ok !) ale montaż w smartfonie to duże wezwanie…(chyba)

Dlaczego nie mogę otworzyć zdjęć w Windowsie ( jako pojedynczy plik systemowy ) skopiowanych ze smartfona ? (podaje, że z powodu niewystarczającej ilości dostępnej pamięci choć w programie Windows Media Center wyświetla ?

Na starszy komputer to może już lepiej Linuxa zainstalować? Tam też są edytory filmów i nie tylko a i wiele programów będzie działać szybciej niż na Windows 7.
Co do zdjęć to zainstaluj inną niż ta z Windows przeglądarkę grafiki. Np. XnView itp.

Na komputerze zainstaluj jakiś aktualny i bezpieczny system, skoro jest stary to Chrome OS lub Mint.

Zdjęcia z telefonu najszybciej zgrać poprzez synchronizację, na telefonie otwierasz aplikacje google zdjęcia, na w przeglądarce komputera chrome lub po prostu taką samą aplikację jeśli to Chrome OS i masz dostęp do zdjęć. Musi tylko być włączona synchronizacja. Dzięki temu, że większość dzieje się na serwerze zewnętrznym, szybkość przeglądania, wyszukiwania itp. jest o wiele lepsza niż w przypadku zgrywania na dysk. Po znalezieniu zdjęcia można je obrabiać lub pobrać w pełnej rozdzielczości.

Proste edytory filmów są dostępne online, wystarczy wpisać edytor filmów online i potestować, część nawet nie wymaga logowania. Dzięki temu rozwiązaniu moc komputera jest bez znaczenia, bo film jest obrabiany za pomocą procesorów serwera. Potrzeba jest tylko przeglądarka, a dzięki temu, że komputer służy jedynie do wyświetlania, działa to szybko. Niestety bardziej rozbudowane edytory są raczej płatne, a jeśli materiału jest bardzo dużo i w wysokiej jakości, to przesyłanie może być uciążliwe. Z drugiej strony to i tak mniejszy problem, niż edycja na starym sprzęcie, wyposażonym w system bez wsparcia.