Jaką baterię wybrać do Samsung galaxy S Advance?

Szukałem możliwie największej i cenowo opłacalnej baterii do tego telefonu.

Trafiłem na (wybrałem najpojemniejsze) :

Andida 2300mAh

Maxximus 1750mAh

M-Life 1800mAh

Xlonger 3200mAh

Mam zamiar wziąć Andida 2300mAh, ale jest to bateria godna polecenia ? A może więcej wytrzyma mniej pojemnościowe Maxximus czy M-Life ? A może ktoś zna bardziej pojemne/wydajne i mi poleci ?

Ostatnia bateria 3200mAh raczej odpada ze względu na to, że zwiększy rozmiary telefonu.

Czytałem że te Andida nawet dobre są. Sam mam w E52 z Andida 1900mAh (oryginalna 1500mAh) i sprawuje się lepiej niż oryginalna.

Żadna z powyższych. Trafisz na gniot, albo gniot, albo ewentualnie gniot w ostateczności może nawet trafi się dobra.

Z doświadczenia wiem że baterie BlueStar mają tyle ile napisano, za to Andida to strzał w ciemno, albo dostanie się dobrą, albo chińską tandetę. Sam swojego czasu przetestowałem na własną rękę te baterie i najgorzej wypadają baterie NoName, później Maxximus, na drugim miejscu była Andida i na pierwszym Blue star, nie liczę baterii marki Mugen, ciężko dostępne i nie raz droższe od oryginałów i są lepsze. Na miejscu zero była oryginalna bateria, miała najlepsze osiągi. Czyli odpowiedź nasuwa się sama, jednak lepiej się szarpnąć na oryginalną baterię i mieć pewność, bo testy skończyły się na strasznie nadszarpniętym budżecie.