Jaka będzie jakość po podłączeniu Xbox 360 do mojego monitor

Witam,

Mam monitor 22 calowy hyundai lcd n220wa wide, a chce kupić Xbox 360.

1.Czy grafika będzie jak na pc czy będzie gorsza, a nie dasię na xbox grać

2.Ile trzeba płacić z xbox live, a morze nie trzeba płacić jak jest się nie podłączonym do neta.

3.Czy będą pasy u góry i na dole, a może obraz będzie rozciągnięty

Zacznijmy od tego że nad MORZE to można sobie jechać w te wakacje, oczywiście jak nie pada :stuck_out_tongue:

Jeżeli telewizor jest pod HD i ma rozdzielczość panoramiczną to nie będzie pasów na górze i na dole i da się grać i jakość obrazu powinna być dobra. Oczywiście zależy to od tego jak chcesz to podłączyć - jeżeli ten monitor ma wejście HDMI to nie będzie problemu, ale jeżeli chcesz kombinować z przejściówką DVI albo SCART to może być różnie.

A co do płacenia to płacić trzeba tylko za konta premium i za kupowanie Microsoft Points. Jak nie podłączasz XBoxa do neta to za nic nie płacisz tylko po prostu grasz (ale patchy, bonusów, dodatkowych plansz itd też oczywiście wtedy nie pobierzesz).

I po co kolejny temat zakładasz ? oO

Ad.1 Wiadomo, że w porównaniu do tych samych tytułów na pc i klocu, na klocu będzie gorzej z racji słabszego hardware’u.

Ad.2 Jak nie grasz po sieci to nie musisz nic płacić, demka też możesz pobierać bez opłat, jak cię najdzie ochota na granie po sieci to na allegro znajdziesz zdrapki na miecha, 3 miechy i rok (na PS3 jest darmowy online - oczywiście nie chce mnie się tu spierać co jest lepsze xlive czy psn - bo kloc na ten moment nic mnie nie obchodzi).

Ad.3 Z racji, że twój monitor nie ma czegoś takiego jak 1:1 pixel mapping, żródło obrazu z wejścia będzie rozciągnięte - o czym pisałem już w poprzednim twoim wątku.

Ja chcę podłączyć przez przejściówka z Xbox 360 na VGA

Dodane 08.08.2011 (Pn) 12:00

To co lepiej poczekać i kupić telewizor 32 cal z wejściem hdmi

Dodane 17.08.2011 (Śr) 9:14

aa

Dodane 17.08.2011 (Śr) 9:14

a czyli jakość nie będzie dobra