Jaka biblioteka graficzna do C++?

Nie. 

 

 

Zostaje ci wersja 2012. 

można link do pobrania?

Kiedy wpiszesz do Google’a frazę visual studio 2012 download , wyszukiwarka od razu uraczy cię odnośnikiem do pobrania wprost ze stron Microsoftu. Jeszcze precyzyjniejszy wynik otrzymasz, poprawiając zapytanie do postaci visual studio express 2012 download.

spokojnie. zapytałem czy  można link do porania.Chciałem link do strony Microcofta a w Google zazwyczaj wyniki które znajduje to linki do różnych serwisów gdzie zawsze albo wersja nie taka albo trzeba się jeszcze bawić z jakimś asystentem pobierania albo jeszcze co innego.  :doubt: Zresztą ile można googlować. Ja spędzam na tym średnio kilka godzin dziennie.  ](*,)

Czyli wersja 2012 pójdzie na Viste czy nie? bo jak nie to z moim wolnym internetem szkoda by pobierać (pewnie kilka godzin) jakby miało nie działać.

*mała pomyłka. Chodziło o 2010. 

Qt i GTK jeszcze jeszcze ale WinAPI zabić się w tym można.

Ja proponuję przejść na c# i tam tworzyć aplikacje na początku w WFA a później w WPF.

Visual Studio oczywiście :slight_smile:

hmm Opłaca się pobierać VS 2010 czy lepiej uczyć się tylko Qt? Jakbym mógł pobrać wersje 2013 to bym się raczej nawet nie zastanawiał ale jak z 2010?

Jesli chodzi o pisanie aplikacji deskopowych to polecił bym C# nie C++ - C++ króluje w tworzeniu gier (na początek polecam SFML i odradzam Allego), do pisania deskopowych polecam C# aplikacje despokowe pisze się w tym szybko i przyjemnie … :slight_smile:

Ale uważaj te języki różnią się od siebie prawie wszystkim (myli nazwa). 

Języka C# zamierzałem się uczyć ale jakoś nie mogłem się za to zabrać. Może wreszcie zacznę. :mrgreen:  A co do VS 2010 opłaca się pobierać?

Ja lece na podstawce CodeBlocks ale nie nadaje sie podobno do większych projektów, sam nie sprawdzałem ale podobno tak jest . 

Też mam CodeBlocks. VS chyba na razie nie będę pobierał

Ja też bym przy nim został …  :stuck_out_tongue: