Jaka Cyfrówka do 370zl?

Chce kupić jakaś Cyfrówkę do tak 370zl, byłem w Makro i były jakieś BenQ za 230zl, Samsung S860 8MP za 326zl, i HP PhotoSmart Mz67 8MP za 364zl, chciałem wziąć tego BenQ bo był i pierwszy dzień i powiedziałem że jutro się zastanowię i pojadę po niego i okazało się że został sprzedany, Samsung S860 ten jest ale mi się nie podoba tak a bardzo z wyglądu, to zdecydowałem się na HP PhotoSmart Mz67 bo jest ładny z wyglądu, karty 8GB, i niestety ostatnia była sztuka ma wystawie :frowning: :frowning: mogę też zakupić jakiś na Allegro, to jak polecacie coś innego :?:

A co chciałbyś mieć w tym aparacie?? Tu masz podobny temat. Takich tematów było dużo, więc poszukaj i wybierz!

mi się pdoba Nikon L18 i dostal 2 miejsce w tescie pc formatu:D sam sobie go chyba kupie 395 zł w jedynm sklepie co blisko mnie jest;] fotojoker;) jeszcze myslalem nad samsungiem s860 ale czytalem ze chyba cos sie psuja;] i nad panasonicem jakims sam musze kupic aparat do 400zl :smiley:

ja mam s760 (7mpx wersja s860) i jest lepszy od nikona… dlaczego? bo ma bardziej zaawansowane tryby np. manual… a l18 podobno ma tylko auto… no i oczywiście też nagrywa filmiki z dźwiękiem :wink:

ja i tak nie lubie recznie nic ustawiac wiec mi to obojetne nie wiem jak to jest z tym auto:) ja na recznym to moze z 5 zdjec w swoim dotychczasowym aparacie zrobilem

no ale na auto nigdy nie wyjdą takie fotki jakie chcesz :wink: i ma osobne tryby do pejzażu, zachodu, piasku/śniegu itd. :wink:

a podobno samsungi czesto sie pusuja czytalem i wtedy ciezko z serwisowaniem

Hmm, tak żeby miał 8MP, karty SDHC do 8GB, obudowa Metalowa,.

Poczytam trochę o nich. fajny jest ten PANASONIC Lumix LS80, Nikon L16 i Nikon L18

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 20:51 został dopisany post przez Daro:)

No to fajny Nikonik, masz linka do tego testu :?: szkoda ze tylko 7.1MP

l18 ma 8.1 mpx http://www.e-fotojoker.pl/product/apara … 8-czarny-/

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 23:14 został dopisany post przez daniel241190

http://www.pcformat.pl/index.php/numer/pid/37 w tym numerze byl tescik ja go kupilem wiec mam;]

Ciekawi mnie tylko po co ??

Będziesz robił powiększenia formatu A3 i większe ??

Zaręczam ze laik nie zauważy różnicy w tapecie na pulpicie o dowolnej rozdzielczości pomiędzy matrycą 5 a 8 Mpikselową.

Najgorszy z możliwych wyborów poza zupełną egzotyką w dziedzinie cyfrowych aparatów foto.

A no spoko, a masz skaner :?: bo byś mi zeskanował ten temat o Aparatach.

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 3:05 został dopisany post przez Daro:)

Ale lipa co do HP :o

Niestety, mają bardzo słabą mechanikę, a serwis hp za naprawę mechanizmu wysuwania obiektywu w firmowym HP krzykną więcej jak warty średniej klasy kompakt. Więc skórka za wyprawkę sie nie opłaca.

No ok szkoda, nawet był fajny.

A np. Aparat z Full HD 1080 SONY DSC-W90 :?: to czyli robi zdjęcia w rozdzielczości HD :?:

a po za tym Carl Zeiss co to jest :?: w tym SONY DSC-W90

Jeden z lepszych zakładów produkujących optykę na świecie na terenie byłych Niemczech wschodnich w Jenie.

A tym full HD bym się nie podniecał, ale skoro już podnosisz budżet na zakup, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie Sony H3 z 10 krotnym zoomem optycznym, 8 megową matrycą i o wiele jaśniejszym obiektywem z optyką również od Zeissa.

Aha to teraz już wiem co to jest.

A w MediaMarkt jest Fuji A 850 8.1 MP za 350zl tylko do ile GB czyta karty :?: miałem odczynienia już z Fuji FinePix E500 i był ok.