Jaką dokładnie trzeba mieć kartę do Netflix-a ?

Poszukuję informacji jak wygląda korzystanie z Netflixa z praktycznego punktu widzenia. Mam zamiar zacząć korzystać ale zanim podam namiary na swoją kartę to chciałbym się z tym bliżej oswoić.

Nie wiem dokładnie jaką trzeba mieć kartę bankową?
Czy pobierane z konta nie jest więcej niż tyle co deklarują?
Jak u nich z zasobami? Bo tego też nie mogę sprawdzić przed podaniem swoich danych?
Bo jak z filmami kiepsko to szkoda fatygi :smirk:

PS. Mój post w sumie infantylny ale szkoda, że nie wypuścili kart podarunkowych :+1: jak Spotify tylko chcą dane kart :angry:

Kiedyś pobierali w EUR i mogło być różnie, bo po przeliczeniu waluty i opłatach dodatkowych mogły wyjść dziwne kwoty zależne od banku, dlatego np. używałem karty kantoru walutowego Alior (wtedy jest obciążenie rachunku EUR dokładnie taką kwotą, jaką deklaruje netflix).

Teraz pobierają w PLN i z konta/karty schodzi dokładnie tyle, ile deklarują - w moim przypadku 43 PLN.

Nie sądzę żebyś natrafił na problem z akceptacją karty, warto tylko zwrócić uwagę na limity - limit dla transakcji internetowych ustalany jest dla karty w wielu bankach odrębnie.

Dzięki.

A jeszcze dopytam czy karta maestro zadziała? Czy tylko mastercard?

Co Ci szkodzi wykorzystać 14 dniową wersję próbną i sprawdzić samemu? Uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania.

Maestro chyba nie przejdzie.