Jaka domena i w miarę rozsądny cenowo hosting (SSD, ~100 GB, SSH, FTP)

Witam!
Zamierzam kupić sobie domenę i hosting.
Problem w tym, że nie wiem jaki wybrać (szczególnie hosting)… zależy mi na dość rozsądnej cenie na miesiąc/rok, w hostingu: SSD, ok. 100 GB pamięci, dostęp FTP i SSH. No i oczywiście wszystkie współczesne technologie webowe (php itp. ale to raczej każdy ma)
Odnośnie domeny myślałem o namecheap.com, dobry wybór?
A hosting to kompletnie nie wiem. Hostinger wydaje się być spoko, mają jakąś zniżkę niby - da to coś, czy to ściema? XD
Z ich oferty Hosting Premium byłby chyba spoko. z tą ich „ofertą” jest niby 14 zł chyba na pierwszy miesiąc, " 27,99 zł /mies. po odnowieniu " znaczy że potem 28 zł co miesiąc?

A może OVHcloud?

Pozdrawiam, liczę na pomoc :slight_smile:

Czy może zainwestować w stałe IP i jedynie domenę kupić?

Lepiej dokładnie poczytać opinie o danym hostingodawcy i dokładnie sprawdzić ofertę. Bardzo wielu z nich robi to samo co z ofertą domeny, czyli kupno za dychę ale odnowienie już za parę stówek albo i więcej. Do tego dochodzi wsparcie techniczne, z którego będziesz korzystać. Tutaj też jest różnie. Osobiście korzystam z dhosting i pakiet podstawowy dla małej witryny na wordpress jest ok. W skrócie sprawdzić jaka jest oferta, ile kasy chcą za odnowienie i jakie są opinie ale najlepiej te nie sponsorowane. Słabo jest słuchać o superlatywach od jakieś pseudo-influ, gdzie losowa opinia z google jest negatywna.

@Pawloo dhosting to ma chyba tylko wsparcie dla MariaDB, ja bym wolał coś z MySQL albo PostgreSQL.