Jaka drukarka do 250 - 300zł

Witam

Postanowilem kupić sobie w końcu drukarkę. Fundusze jakie moge na nią przeznaczyć to jakieś 250zł (no chyba, że jakiś model będzie naprawde wart tych pieniędzy to wtedy mogę dołożyć jeszcze 50zł). Drukował będe głównie tekst, sporadycznie jakieś zdjęcie (choć to może się zmienić).

Interesuje mnie

  • jak najlepsza jakość wydruku w tym przedziale cenowym,

  • tania eksploatacja (żeby nie zużywała chorendalnych ilości tuszu, była łatwa dostępność zamienników lub tanie “oryginalne” tusze)

Drukarka raczej powinna być z firmy Canon, HP ewentualnie EPSON (lexmarki podobno kiepskie). Podoba mi się model Canon PIXMA iP2200, ale podobno tusze są drogie i kiepsko z zamiennikami. Czekam na propozycje.

jak do druku to laser ;]

osobiście się tym nie przejmowałem i od zawszę kupuję zestaw do uzupełniania tuszu. Chwila zabawy i już mam atramentu prawie pod korek ;]

Kupuję duże pojemniki które starczą mi na ~10 uzupełnień.

Nigdy nie miałem z tym problemów, nic nie zaschło, dyszę czyszczę przed każdym napełnianiem.

Po uzupełnieniu 1 góra 2 strony tekstu nie są w 100% dobre ale nie zdarzyła mi sie trzecia strona kiepska.

w google znajdziesz testy drukarek atramentowych.

Canon I350 :smiley:

to co najlepsze w nim to to że mało zjada tuszu a zamienniki nieoryginalne kosztują: czarny ok. 10zł, kolorowy ok. 16zł za pojemniczek

niewiem czy to też cię obchodzi ale ta drukarka jest bardzo lekka i energooszczędna

To jest jakiś stary model :stuck_out_tongue:

Ma ktoś jakieś propozycje, bo chciałbym coś dzisiaj zamówić…

Witam!

Ja to bym sie nawet nie zastanawiał tylko brał laserówkę.

Za 254zł w Apollo (http://www.apollo.pl/store/show_detail/30740) masz Samsunga ML-2010P o rozdzielczości wydruku 1200x600, co spokojnie starcza do wydrukowania zdjęcia (oczywiście nie w kolorze).

Bardzo przyjemna drukareczka.

Możesz też kupić Minolta PagePro 1400W (1200x1200) za 289zł już można dostać :slight_smile:

No może i laserówka byłaby dobrym wyjściem, ale Samsung nie robi dobrych drukarek (swoją drogą jak tak dalej pójdzie to ta firma niedługo weźmie się za produkcję jogurtów :lol: ).

Witam!

Bzdury gadasz Kolego!

Laserówki Samsunga są bardzo dobre.

Inne produkty również, jak chociażby dyski twarde, czy monitory.

Nie wiem skąd wysnułeś takie wnioski, ale są błędne.