Jaka drukarka na 4 kartridże?

Mam zamiar kupić drukarkę na 4 kartridże (3 kolorowe i 1 czarny). Chodzi mi głównie o oszczędność atramentu - jeśli drukuję sporo rzeczy np. czerwonym kolorem, to nie muszę, tak jak w mojej poprzedniej drukarce - HP 5150 wymieniać całego pojemnika kolorowego, marnotrawiąc przy tym 2 pozostałe kolory, tylko wymieniam pojemnik z czerwonym tuszem, pozostawiając inne kolory w drukarce. Zależy mi również na cenie drukarki, dlatego zastanawiam się nad drukarką Epson Stylus D92.

Czy kupno tej drukarki się opłaca? Ile ma jeden pojemnik do tej drukarki? Na ile stron mniej więcej starcza tusz? Itp…

A może wybrać jakąś inną drukarkę *proszę pamiętać o 4 pojemnikach*!?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Pozdrawiam!

Polecam drukarkę którą sam używam i jestem zadowolony, Brother DCP-115C. Jakość wydruku bardzo dobra, tania eksploatacja, atramenty [zamienniki](http://www.komputronik.pl/Druk eksploatacja/atramenty_alternatywne_i_refille/Blackpoint/Brother Cartridge/katalog,kat,11503/) 19pln, oryginalne 37 pln, czarny jest droższy, 23 i 66 pln.

Drukarka działa z każdym systemem operacyjnym, Windows XP, XPx64 i Linux.

Tak jak kolega wyżej polecił bym którą z drukarek Brother - sam koszt drukarki nie jest wielki, a następnie i materiały eksploatacyjne nie są w horrendalnych cenach jak to jest w przypadku HP. W drukarkach Brother można używać oryginalnych tuszy jak i zamienników (trzeba zwracać na markę zamienników - nie radze używania Activejet, za to dużo lepsze są tusze firmy Dulin).