Jaka drukarka

Czesc mam zamiar kupic drukarke i nie wiem jaka! !!

Pozdrawiam

to niewiele jak na zakup dobrego sprzetu : tu masz przeglad i ceny: http://www.vobis.pl/vsys/web/oferta/oferta_gt?gt=4

masz jakieś konkretne przeznaczenie na ta drukarke czy tylko tak dla własnych potrzeb bo jak dla własnych to spokojnie kupisz coś odpowiedniego osobiście uzywam HP 920c stara drukareczka ma kilkalatek ładnych ale nie nazekałem nigdy na nią ale wybór już należy do ciebie :slight_smile:

Myslalem o takiej drukarce! !!

I niestety w handlu już niedostępna.

Chyba że na allegro za psie pieniądze, ale nie ryzykował bym zakupu na aukcji takiego sprzętu.

Też bym sie przychylił do tej propozycji ze względu na koszty eksplatacji (tanie pojemniki z tuszem ewentualnie ich zamienniki).

no dziewne żeby jeszcze ją produkowali :smiley: ale sa nowsze i bardziej wydajniejsze dlatego pytałem o przeznaczenie tej drukarki by nie walić kasy na darmo jak bedzie uzywana tylko sporadycznie a jesli chodzi o pojemniki to fakt sa drogie do HP ale zawsze można kupić zamiennik o wiele tańszy i nie różniący sie zbytnio w jakości tuszu a ten canonek jest całkiem pozytywny co jak co ale wybór należy i tak do ciebie :slight_smile: pozdrawiam

czesc powiem tak, drukarka teraz bedzie uzywana dosyc czesto, bede dydrukowac prace itp, bo jeszcze studjuje. Temu chc em kupic drukarke bo sprzedalem taka maszyne jak lexmark z 25! !!

no to jak to ma być tylko do tekstu do żaden problem ale jak już kupywać to troszku przyszościowo bo teraz potrzebna do drukowania prac a wkrótce może będzie potrzebna do robienia jakiś adnych kolorowych zdjęć ale tą co podaa sadze że w zupeności zaspokoji twoje potrzeby drukarskie no i jak juz kolega wczesnie wspomnia tusze są w rozsądnej cenie pozdrawiam i życze trafnego zakupu :slight_smile:

Canon PIXMA iP2000

kupowalem taka znajomemu ostatnio, niezle wykonana, w miare cicha, oddzielny pojemnik z czarnym tuszem… bardzo ladne wydruki nawet na tanim papierze. podobno (jeszcze nie przetestowalismy) dosyc ekonomiczna.

male, ale i tanie pojemniczki z tuszem. bardzo fajna sprawa, bo nie trzeba kupowac jednorazowo duzych pojemnikow za spora kaske jak to jest w niktorych drukarkach. a nieoryginalne tusze jeszcze tansze :slight_smile: ale nie wiem jak jest z ich jakoscia.