Jaką drukarke do 200zł

Siema popsuła mi się drukarka i chciał bym sobie kupić nową ale nie wiem jaką? I tu proszę o pomoc doradźcie mi jaką drukarkę kupić taką żeby tusze dużo nie kosztowały i żeby miała drukowanie, skanowanie i kopiowanie może być nawet trochę ponad 200zł ale taką żeby ładnie drukowała i żeby się szybko nie popsuła.

Żadną.

Nie ma drukarek do 200zł Sam kiedyś kupiłem jakiegoś taniego Canona za około 300zł i były to jedne z najgorzej wydanych pieniędzy w moim życiu :slight_smile: Chyba, że masz na myśli jakąś tanią, używaną igłową do drukowania faktur to może się coś znajdzie :wink: Obawiam, się, że do 600 - 1000zł(zależnie od producenta) są tylko urządzenia, które z wyglądu przypominają drukarki ale z całą pewnością nimi nie są. Ponieważ nie da się na nich w większości przypadków drukować, a koniec tuszu zwykle oznacza koniec drukarkopodobnego urządzenia. Kiedyś w labie na DP była tania drukarka, która wyglądała na dobrą i tanią w eksploatacji http://www.dobreprogramy.pl/Recenzja-drukarki-foto-o-wyjatkowej-wydajnosci-Epson-L800,Aktualnosc,31480.html

Najtaniej chyba coś takiego

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/1446164

Sam kupiłem jakiegoś Canona za 200zł - drukuje, ale cena tuszy zbliżona do ceny urządzenia. Warto wydać na drukarkę nieco więcej i potem płacić śmieszne pieniądze za tusze, niż bulić jak za zboże. Więcej się w tanią drukarkę nie wpakuję.