Jaką drukarkę kupić do laptopa, do użytku domowego?

Witam, chciałabym zakupić drukarkę do laptopa, do użytku domowego. Dokładniej to do szkoły różne wypracowania, referaty, sprawozdania itd. ( głównie tekst , ale czasami muszę wydrukować jakieś zdjęcie, obrazek kolorowe ). Jaką kupić laserową czy atramentową. Dodam że nie drukuje zbyt dużo ok. 60 kartek na miesiąc i nie drukuję codziennie. Zależy mi na niezbyt dużym sprzęcie(mam mało miejsca) i tanim oczywiście. Podajcie jakieś propozycje co warto kupić ? Ile ok. kosztują tusze itd. ? 

 

Ja jestem fanem Brothera - kupiłem sobie, sąsiadom, szefowi z pracy i generalnie wszyscy zadowoleni.

 

Najtańsza w tym momencie kosztuje kolo 320 zł http://www.oleole.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne/brother-dcp-195c.bhtml a w zestawie dostajesz bezawaryjną drukarkę kolor, 3 lata gwarancji, skaner - zamienniki tuszy za grosze (4 tusze, ok 15 zł/sztuka zamiennik).

jak laserowa kolorowa do takich zastosowań to praktycznie tylko Samsung CLP

http://www.agito.pl/drukarka-laserowa-samsung-clp-365-55-594584.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=594584

Z wifi:

http://www.vobis.pl/drukarka-laserowa-kolorowa-samsung-clp-365w-2-122414.html

 

Jak na tego typu drukarkę to jest malutka, ale porównując z atramentowymi oczywiście to kawał klocka. jak na kolorowy laser jest tania, ale atramentówkę możesz oczywiście kupić dużo taniej. Koszty druku są średnie, szału nie ma, tragedii też. 

 

Zalety? Jest to laserówka- nie bawisz się z tuszami, nic nie zasycha, nie rozmywa, nie zatyka się. Jak mało drukujesz to cała obsługa się sprowadza do wymiany tonerów raz na kilka lat. Możesz całe wakacje nie używać i nic się jej nie stanie.  

 

Pewnie zdecydujesz się na atrament, ale jakbyś chciał laser to bym celował w coś takiego.