Jaka golarka elektryczna?

witam

Noszę się z zamiarem kupna golarki elektrycznej. Mam jednak jedno najważniejsze pytanie: czy taka golarka jest w stanie ogolić “na zero” żeby nie było kompletnie zarostu czy zawsze jakiś tam milimetrowy zarost pozostawi i nigdy nie ogoli tak samo jak zwykła, tradycyjna “ręczna” maszynka ?

Pozdrawiam

http://www.okazje.info.pl/porada/sprzet … yczne.html Rzecz gustu,dla mnie istnieją tylko golarki ręczne.

Moim zdaniem nic tak dobrze nie goli jak ostrze.

ok, ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie, czyli czy golarka elektryczna ogoli “na zero” czy zawsze zostanie widoczny włos ? dlatego może wypowiedzą się osoby będące użytkownikami takich golarek…

Niestety ale golarka elektryczna nigdy nie ogoli tak dokładnie jak golarka ręczna- jako golenie na szybko albo w podróży to może być ale jako “codzienne” to nie polecam.

Moim zdaniem golenie na sucho golarką elektryczną jest lepsze niż tradycyjne golenie na mokro, ponieważ nie musisz kupować ani maszynek ani żadnych mazideł ( czego ja osobiście nie lubię) żele, pianki, kremy itp. Wystarczy ci tylko golarka i dobry balsam po goleniu.Ta golarka elektryczna firmy Philips jest na prawdę dobra i goli bardzo dokładnie, do tego masz zasilanie akumulatorowe dzięki czemu możesz używać golarki w dowolnym miejscu, golarka elektryczna jest lepsza ponieważ nie podrażnia skóry tak jak ostrze maszynki http://www.euro.com.pl/golarki/opis-philips-rq1150-16.bhtml#content_3c Polecam :!:

niestety ta cena nie jest na moją kieszeń:/ co polecacie do ceny powiedzmy 200 zł ?

Ta golarka też jest dobra i w dodatku za rozsądną cenę http://www.euro.com.pl/golarki/opis-philips-hq-6970-16.bhtml#content_3c

Golarki firmy Braun series 1 ci nie polecam, bo ma problem z ogoleniem 3-dniowego zarostu lub weekendowego… :slight_smile: chyba że się golisz codziennie to jest ok.

taliby. Mam Philips Philishave i goli na zero. Oczywiście golarka musi mieć specjalne ostrza, które wyciągają włoski.

Zdecydowanie Philips z potrójnym ostrzem. Te z jednym ostrzem są słabsze.