Jaka golarka elektryczna?


(Darek Dziuba) #1

witam

Noszę się z zamiarem kupna golarki elektrycznej. Mam jednak jedno najważniejsze pytanie: czy taka golarka jest w stanie ogolić "na zero" żeby nie było kompletnie zarostu czy zawsze jakiś tam milimetrowy zarost pozostawi i nigdy nie ogoli tak samo jak zwykła, tradycyjna "ręczna" maszynka ?

Pozdrawiam


(stalesz) #2

http://www.okazje.info.pl/porada/sprzet ... yczne.html Rzecz gustu,dla mnie istnieją tylko golarki ręczne.


(corrtez) #3

Moim zdaniem nic tak dobrze nie goli jak ostrze.


(Darek Dziuba) #4

ok, ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie, czyli czy golarka elektryczna ogoli "na zero" czy zawsze zostanie widoczny włos ? dlatego może wypowiedzą się osoby będące użytkownikami takich golarek...


(Miciu1) #5

Niestety ale golarka elektryczna nigdy nie ogoli tak dokładnie jak golarka ręczna- jako golenie na szybko albo w podróży to może być ale jako "codzienne" to nie polecam.


(Adrianoss) #6

Moim zdaniem golenie na sucho golarką elektryczną jest lepsze niż tradycyjne golenie na mokro, ponieważ nie musisz kupować ani maszynek ani żadnych mazideł ( czego ja osobiście nie lubię) żele, pianki, kremy itp. Wystarczy ci tylko golarka i dobry balsam po goleniu.Ta golarka elektryczna firmy Philips jest na prawdę dobra i goli bardzo dokładnie, do tego masz zasilanie akumulatorowe dzięki czemu możesz używać golarki w dowolnym miejscu, golarka elektryczna jest lepsza ponieważ nie podrażnia skóry tak jak ostrze maszynki http://www.euro.com.pl/golarki/opis-philips-rq1150-16.bhtml#content_3c Polecam :!:


(Darek Dziuba) #7

niestety ta cena nie jest na moją kieszeń:confused: co polecacie do ceny powiedzmy 200 zł ?


(Adrianoss) #8

Ta golarka też jest dobra i w dodatku za rozsądną cenę http://www.euro.com.pl/golarki/opis-philips-hq-6970-16.bhtml#content_3c

Golarki firmy Braun series 1 ci nie polecam, bo ma problem z ogoleniem 3-dniowego zarostu lub weekendowego... :slight_smile: chyba że się golisz codziennie to jest ok.


(Danielm86) #9

taliby. Mam Philips Philishave i goli na zero. Oczywiście golarka musi mieć specjalne ostrza, które wyciągają włoski.

Zdecydowanie Philips z potrójnym ostrzem. Te z jednym ostrzem są słabsze.