Jaką golarkę elektryczną wybrać?

Witam, jak w temacie, poszukuję golarki dla siebie, lecz nie bardzo wiem co kupić, nigdy wcześniej nie miałem takiej golarki więc nie wiem od czego zacząć… jeśli chodzi o mnie to, mam nie zbyt gęsty zarost i do twardych też nie należy, więc nie szukam jakiś ekstra modeli, moja kwota którą chcę wydać to max 300zł, prawdopodobnie będzię to Philips lub Braun bo z tego co czytałem na forach te 2 marki dominują na rynku, zależy mi żeby golarkę w łatwy sposób się czyśćiło i żebym też nie musiał wymieniać noży co miesiąc, czekam na wasze propozycję i liczę na to że pomożecie mi coś wybrać, Pozdrawiam.

Ja od dwóch lat używam panasonica es 8109 i jestem z niej zadowolony. Tak jak Ty nie mogłem się zdecydować i zamówiłem sobie jakiegoś brauna z serii 3 w electroworld. Czekałem ponad tydzień a jak poszedłem odebrać okazało się że przysłali mi starszą wersję niż zamawiałem. Podziękowałem poszukałem w necie i kupiłem na wyprzedaży właśnie panasonica (ceny nie pamiętam ale była poniżej 400 PLN). Konstrukcja taka jak w braunie, z folią. Goli dokładnie, ładuję ją raz w tygodniu. Producent zaleca wymianę folii raz do roku i ostrzy raz na dwa lata. Ja pomimo tego że używam jej codziennie dopiero teraz rozglądam się za ostrzami i folią (cena kompletu na allegro to ok. 130 PLN z przesyłką). Golarka posiada tez stację czyszczącą, ale to zbędny bajer. Golarkę wystarczy opłukać pod woda i zostawić do wyschnięcia (do tego kropla oleju raz na dwa tygodnie). Philipsy mi się nie podobały i podobno maja drogie ostrza.

zastanawiam sie nad braun 340 S-4 myślićie że bedzie dobra na poczatek? widze ze duzo ludzi ja kupuje na allegro wiec cos w tym jest, chyba ze patrza na to ze jak wszyscy ja biora to i ja ;D

Polecam Ci tą golarkę Brauna Series 3 jest na prawdę dobra, sam jej używam, jedynym minusem jest to że za głośno pracuję… :slight_smile:

ok dzieki zdecydowalem sie na brauna 340 pozdrawiam :wink: