Jaka gra dla 10-latka

Witam

Mam 10 lat i chcialbym kupic jakas gre na PC ale nie musi być akurat +3 , czy +7 lat lubie takie gierki mp z ludzmi np,:CoD,Cs

Mogę wydać 100+zł najlepiej zeby to była jakaś przygodowka,sztrzelaninka czy cos podobnego doradzcie jakie :smiley:

A kto Ci niby tą strzelankę kupi?

Jak rodzice lub inny opiekun prawny pozwolą Ci grać w gry nie przeznaczone dla Ciebie to polecam ściągnąć darmowego klienta gry F.E.A.R. Combat Multiplayer :slight_smile:

Jestem trochę starszy od Ciebie, dlatego odradzam kupować Ci takich gier. Nie bez przyczyny te gry mają oznaczenie Pegi 16+.

W ogóle co to się porobiło, że zamiast wyjść na dwór z kolegami, małe dzieci siedzą godzinami przed komputerami…

Należy docenić chłopaka za to, że napisał - nie dość, że w poprawnym dziale - to jeszcze całkiem poprawną polszczyzną :wink:

Napisał w złym dziale, mod przeniósł (było w giełdzie).

Dzieciaku, idź ulep bałwana, pobaw się z kumplami, albo zajmij się zabawką typowo kreatywną (dajmy na takie Lego, niby prostota wali po oczach, ale jak się było małym to się budowało dużo i z głowy, bez schematów :slight_smile: ). Gry typu Call of Duty czy Counter Strike są przeznaczone dla osób starszych nie bez powodu, jak dzieciaki przyzwyczajają się do mordowania w grze to może to wpłynąć na ich postrzeganie świata i pojęcie dobra i zła w życiu późniejszym… Jeżeli już to kup sobie SimCity 4, bo to gra rozwijająca postrzeganie ekonomii jako nie fakt, że pieniądze biorą się z nieba i ile się ma tyle się wydaje na pierdoły typu gry komputerowe…

Klockami lego to ja do dziś się lubię bawić a mam 17 lat :smiley:

A co do gier dla ciebie no cóż Portal najprędzej się nada niby wygląda jak strzelanka (i się w nią tak gra ponieważ jest na tym samym silniku co counterstrike) ale nie ma w niej zabijania itp tylko są ciekawe zagadki które wymuszą od gracza logiczne myślenie. Powinno ci się spodobać i z tej kategorii jest najodpowiedniejsze dla ciebie. Niektóre części z serii Star Wars jeszcze mogą ci się spodobać.

No ale muszę pochwalić że w takim wieku on kupuje gry, większość 8-13 latków pobiera je z internetu, nie oszukujmy się jest to normalne i prawie każdy to robi (przyznam się w mojej kolekcji 1000 gier komputerowych i konsolowych mam 1 pirata jest to counterstrike i tylko dlatego mam go jako non steam gdyż w sklepach ciężko go kupić a na allegro wolałem nie ryzykować).

Ty sobie chyba jaja robisz. Na allegro jest pełno kluczy steam czy też wersji pudełkowych. Cena za klucz to ok.15zł, wersja pudełko 2x drożej - jak kto woli. Możesz też kupić w sklepie steam, za ok. 15-20zł - ostatnio była (może nadal jest?) promocja - za 16zł. I Ty mówisz, że nie chcesz ryzykować? Wstydź się…

Na allegro najczęściej sprzedają konta na których zarejestrowano counter strika i wiadomo że jest ryzyko przy takim czymś a przez steam kupować nie mogę z prostego powodu nie mam jak im zapłacić (chyba że pocztą ale tak raczej nie biorą) a wersja pudełkowa no cóż jedynie w media markcie widziałem i kosztowała 80~ zł no ale niedługo i tak wylatuje z mojego dysku gdyż kupiłem Orange Boxa i będę miał Team Fortess (gdzieś nawet czytałem że counterstrike {chyba 1.6} jest na licencii freeware był to jakiś artykuł ale nie pamiętam dokładnie na jakiej stronie) no ale musisz przyznać że 1:1000 to nieźle jak u przeciętnego polaka jest to 30:1.

Według mnie to masz problem z rozróżnieniem konta steam od klucza steam - o ile w tym pierwszym przypadku to się z Tobą zgodzę, że można się nadziać, to o ile kupujesz klucz, to wystarczy, że widzisz coś takiego jak “super sprzedawca” - to wystarczy do tego, że Cię praktycznie nikt w bambuko nie zrobi. Wpłacasz kasę na konto, mailem przychodzi Ci steam key, aktywujesz go w Steam i po zabawie…