Jaka gra ma największe wymagania?

no pod tym względem to juz chyba gta: london więcej zajmuje :stuck_out_tongue: Zmień na 4,6 GB:P

Wg. mnie największe wymagania ma Colin McRae: DiRT i Gothic III (pomijając jego niedopracowanie)

To sobie ściągnij najnowszego patha który usówa ponad 100 głównych bugów i po kłopocie

A co sądzicie o Flight Simulator X? To zajmuje 11 gb :o

No i co z tego że tyle zajmuje mając dysk 320GB wcale mnie to nie interesuje :stuck_out_tongue:

No tak, nie zauważyłem :mrgreen:

Skopiowałem “na pałe” wymagania ze strony http://gothic.org.pl/gothic-3/wymagania.html :lol:

Colin Dirt też ma duże wymagania :smiley:

Nooo ma duże 8)

Colin Dirt :o na AMD Arhlon XP 3500 , 1 gb ram ddr2, i GF 7600GS gra nawet nie chodzi płynnie na śrenich detalach :?

Na jakiej rozdziałce bo na 800X600 raczej pójdzie :stuck_out_tongue:

Fajny temat. Ja chciałbym przedstawić wam dwa potworki:

RoboBlitz :

Zalecane:

* Intel® Pentium® Extreme Edition 3.2GHz lub AMD Athlon™ 64 X2 3800+

* 1 GB RAM

* 400MB wolnego miejsca na dysku

* Karta graficzna nVidia® Geforce® 7800 lub ATI Radeon® X1800 z 256 MB pamięci RAM

* DirectX w wersji 9.0c

Powiem tylko, że jest to prosta i krótka zręcznościówka! !!

Spuer Stunt Spectacular :

Pentium 4 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna 32 MB.

Powiem wam tylko tyle: gra jest totalnym chłamem z b. kiepską grafiką, więc te wymagania są nieporozumieniem! Poza tym (podobno) i na bardzo mocnym sprzęcie się ostro zacina… bez komentarza.

mysle ze dark messiah of might and magic lub colin dirt

jezu czytam wasze komenty to mnie oczy bolą :o wymieniacie gry które mają po 64m karty graficznej

jest pare dobrych gier jak narazie jak juz ktoś powiedzial

-Crysis

Zgadzam sie największe wymagania :slight_smile:

ale i tak najlepsza wyjdzie 2008r w kwietniu:

GTA IV :twisted:

to dopiero grafa tam będzie a ile ramu…

Jedyna gra na którą zwracam uwagę, to GTA IV-Ogólnie przestaje grać… Nie wiem czemu.

W GTA jest nadzieja.

PS. Gta nie zabije wymaganiami - Na pewno nie!

Dark Messiah? Czy ja wiem… w 1024x768 cieło się od 10 do 20FPS - na moim dziadku, więc takich dużych nie ma.

Z tego wynika że największe wymagania sprzętowe ma ColinMcRae Dirt który i tak nie ma podlotu do gier na konsole… :mrgreen:

Stranglehold ma też spore wymagania

Jego minimalne to:

Windows XP SP2 / VISTA (kompatybilne z Games for Windows)

Procesor Dual Core

2 Giga Ramu

Nvidia 7800 lub lepsze / ATI x1300 lub lepsze

Wolne miejsce: 15 giga

już się zaczęła era wymagań gier

Niestety… Nowa era :stuck_out_tongue:

Nowa era-i co lepsze? GRAFIKA…

Weźmy takiego Pro Streeta, porażka, to się nie powinno nazywać Need For Speed.

Ja myślę że w GTA jest nadzieja, jak będzie można wyłączyć render; Shadery w wersji 3[imo że moja karta je obsługuje] xD To czadersko.

Crysis jest aktualnie grą o największych wymaganiach i o najładniejszej grafice. Żeby to odpalić w najwyższych detalach, w miarę wysokiej rozdzielczości, DX10, to potrzeba Visty, 2xGeForce 8800 Ultra, 4GB RAMu, Core 2 Quad (ten najnowszy najbardziej dopakowany, już nie pamiętam numerków). I wtedy może będzie te 40 FPS. Czytałem o tym w CDA w recenzji Crysisa. Crytek pytał redaktorów, czy ma im dostarczyć sprzęt do odpalenia tej gry dokładnie taki jak napisałem wyżej, żeby mogli doświadczyć pełnej płynności z max detalami.

ludzie to jest temat z przed pół roku więc nie dziwcie się że ludzie podawali gothic 3, DiRT, dark messiah of might and magic, jak jeszcze crysisa nie bylo, zdziwicie sie jakie grymają wymagania jak wyjdzie DX11 2008/2009r.

Tak można gdybać i gdybać… A wiesz co? Ciekawe jakie będą wymagania gier w 2020? :expressionless: W tych czasach producenci gier przestali się interesować wymaganiami gier. Bo naprawdę dobry sprzęt można mieć już za 2500zł i grywać w Crysis’a na wysokich detalach.

Moim zdaniem : Wiedźmin

Wymagania minimalne:

  • Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

  • Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

  • Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla - Microsoft Windows Vista

  • Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługąDirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)

  • 8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  • Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

  • Napęd DVD

Wymagania optymalne:

  • Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.13 GHz lub AMD X2 5600+

  • Pamięć RAM: 2 GB RAM

  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO

  • 8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  • Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

  • Napęd DVD

hahaha wiedźmin :mrgreen: :mrgreen: jak ja w wiedźmina na full detalach gram i jest super :smiley: Crysis ma największe wymagania jak na dzień dzisiejszy :smiley: