Jaka gra na PS3?

(Piotrek Radziewicz11) #1

Dobra kupno konsoli za mną. Nadeszła pora na kupienie jakiejś pożądnej gry. Budżet do 160 zl. Gatunek raczej akcji.

(Damian Grzeli) #2

Saints Row The Third

Need for Speed Run

Fifa 12

GTA IV / GTA:EFLC

Call Of Duty 4

http://allegro.pl/listing.php/showcat?i … C%C2%A0%3E

(Bagi191) #3

God of War to podstawa :slight_smile:

(Samurai) #4

Jak napisał bagi191 GoW to podstawa :slight_smile:

Od siebie polecam:

Uncharted (całą serie)

Hevenly Sword (gierka trochę już wiekowa, ale przyjemna)

Dante’s Inferno (hack&slah coś w stylu GoW)

Killzone 3

Assasins Creed (chodź to też jest na kompa)

Army Of Two (obie części)

Metal Gear Solid 4

Na tą chwilę to wszystko co mi do głowy przychodzi, jak będę w domu to zobacze co tam jeszcze mam fajnego :slight_smile:

(Piotrek Radziewicz11) #5

A co sądzicie o Battlefield 3 ? Wątpie czy pogram na multi bo mam zbyt słabe łącze. Ale to i do kolegi się wybrać można na MP. Więc wykorzystam ją w 1oo % na allegro nowa w folii za 160 zł z przesyłką.

(Samurai) #6

BF3 fajna grafa, ale sama rozgrywka single strasznie krótka, raptem z 6 może 7 godzin gry (na normalu) ;/ W MP pewnie sama rozgrywka jest ciekawsza i szybsza (nie grałem, opieram na doświadczeniu z innych gier FPS) i pewnie można przy niej spędzić paręnaście godzin.

(Piotrek Radziewicz11) #7

Battlefield chyba jest wgl znany z krótkich kampanii . Mam na PC Bad Company 2 i w 6 godz. poszło single. a co do tematu to jednak wolałbym coś z dłuższą kampnią. :smiley: Znaczy nie chodzi mi tylko o standardowe strzelanki , może też być gra typu inFameous 2 czy podobne. Ogólnie to każdy gatunek.

(Samurai) #8

Ostatnio wszystkie nowe FPS mają kampanie, którą da się przejść na normalu w powiedzmy te 7 godzin max. Jeśli szukasz czegoś z dłuższą kampanią to polecam jakieś przygotówki/zręcznościówki, bo tam fabuła jest zawsze bardziej rozbudowana niż w fps’ach.

(Piotrek Radziewicz11) #9

a może tak Mass Effect 3. Z jedynki którą mam to pamiętam że fabuła dość długa jest i nawet niezła gra. :smiley: Jak już bym kupował to edycję kolekcjonerską nie.? Ona chyba tylko 30 zł droższa jest. ;D

(Samurai) #10

W ME nie grałem, ale wiem ze można kontynuować postać, fabuła jest rozbudowana, ale ponoć zakończenie do kitu, miał to poprawić jakiś DLC do trójki, ale nic z tego nie wyszło. Więc wstrzymam się od końcowej oceny czy warto kupić ;/

(Fchmielewski) #11

jako 1 powinieneś kupić jednego z najlepszych ex’ów czyli Red Dead Redemption nr 2 to God of War (wszystkie części)

(Piotrek Radziewicz11) #12

RDR czy GOW to raczej dość zaawansowane że tak się wyrażę gry. Ja również patrzę na łatwość sterowania bo PS3 mam od miesiąca i próbowałem w dema grać. Szło tako. ME 3 podobno proste ma sterowanie więc chyba zdecyduję się na niego. Do tego wezmę jak wcześniej wspominałem edycję kolekcjonerską. Sporo fajnych rzeczy zawiera. ;D

(Panfokus) #13

fifa 12

mafia 2

gran turismo 5

(Samurai) #14

@XPiotrekxD

Tak Ci się może wydawać, ale raczej tak nie jest. W GoW kamera czasami kijowo się ustawia, ale sterowanie jest łatwiejsze niż w grach FPS. Dla osoby która nigdy nie grała na padzie w gry FPS początki są trudne, bo zupełnie inaczej się gra na myszce i klawiaturze, a inaczej na padzie. Wiem to po sobie, jak długo nie grałem na konsoli w jakąś strzelankę to musiałem dawać sobie 20 min na przyzwyczajenie się znowu do pada.

(Piotrek Radziewicz11) #15

Temat do zamknięcia. Kupiłem Mass Effect 3 Edycja Kolekcjonerska za 149 zł no 169 zł z dostawą. ;D