Jaka gra na wakacje?

(Miki R92) #1

Witam,

Jaką grę byście mi polecili na wakacje dokładnie do premiery mass effect (17.07) nie mam żadnych ciekawych gier a musze czymś zapchać czas do 17.07 miałem nadzieje że gra wyjdzie dziś ale cóż. Mam ochote pograć w jakąś żywą strzelanke, w miare świeżą z ładną grafiką.

Odpadają takie gry jak COD 1- 4, MOH all, HL all, Quake i DOOM gdyż te gry ostatnio przeszedłem.

(Goodprogram) #2

Crysis

Gears of War

BioShock

viewtopic.php?f=11&t=252023

(Art20 2007) #3

Ja gdybym miał wakacje to nie siedział bym przed kąpem.Ale to moje zdanie.

(Marcinch7) #4

Szachy...

(BiałyPL) #5

Ja też bym nie siedział przed kąpem, tylko raczej przed kompem :smiley: Co do gier to raczej Frontlines: Fuel of War, Crysis, GoW... Zależy co kto lubi.

(pycia14) #6

Polecam Crysis jeżeli jeszcze nie grałeś,gierka wymiata...

(PaPuX) #7

Gdybym miał wakacje...przypominają mi się dawne czasy...

Mi już pracodawca wakacji dwumiesięcznych nie da, ale urlop 2 tygodnie to też sobie pogram w szachy :stuck_out_tongue:

(Mgrochocki1) #8

Crysis ma ładną grafikę ale nic poza tym.GoW... jak gla mnie gierka nawet ale do tego przydał by się PAD. Frontlines: Fuel of War... Jeśli ma grywalność jak BF 2 i grafikę jak hmm... dobrą grafikę to może być to bardzo dobra propozycja. Ale i tak w nie nie zagram bo wyjeżdżam.

(Miki R92) #9

Sry zapomniałem tam dopisać Crissisa, GoW, a BioShock podobno jest średni.

(Sicu (Final)) #10

GunZ online

www.ijji.com

Świeża może nie jest grafika też nie za ładna :smiley: ale zobacz :slight_smile:

(D@widoS) #11

Każdy lubi spędzać wolny czas inaczej, więc ta gadka jest zbędna i nie na temat :wink:

mikir92 , może pograj na multi ?

(Sk91) #12

Cod4 multi to jest coś niesamowitego. Ale ja bym poprawił parę rzeczy. Dodał więcej broni, tuningu itp oraz nowe mapy bo te z Patcha 1.6 są do kitu. Creek strasznie trudna... Chainatown nudna, Killhause lipa na maxa a ta ostatnia jest całkiem fajna. (Nie pamiętam jak się pisze nazwy tych map więc mogłem zrobić błąd). A co według was przydało by się poprawić w COD4 MP?

(biggmusic) #13

Scrable

(pocolog) #14

Raczej bierki :wink: