Jaka gra

wie ktos moze jaka gra(Y) na obecnym rynku ma najwieksze wymaania :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

F.E.A.R,albo Oblivion albo Quake 4.Niedługo będzie Unreal tournament 2k7 i ten będzie miał wymagania :shock:

a co mysklisz o nowym ghost recon ktore mam nadzieje juz niedlugo bedzie

Za niedługo ma wyjść Gothic 3, więc pożyjemy zobaczymy :wink:

Jak na razie to największe wymagania ma chyba Boiling Point … :). Gra do działania potrzebuje 2 gigowego proca, a bez 2 GB ram :!::!: komp po 30 minutach gry dławi się niesamowicie… :slight_smile:

Myszak

Wymagania: CPU 2GHz, 512 MB RAM, grafika 128 MB - to sa wymagania Boiling Point niegrałem osobiście, ale na screnach ta gra niezachwyca…

Boiling Point ta gra ma full bledow i jest jakas dziwna

:x

największe wymagania ma gra TES : Oblivion i chyba nikt temu już nie zaprzeczy :lol: :stuck_out_tongue:

zreszta wymagania… to kolejny powod dla ktorego gry powinny przestac wychodzic na PC :stuck_out_tongue:

AZPR to na co niby maja wychodzic gry!!dla milosnikow gier wieloosobowych gra na pc i internet to frajda :!:

Złączono Posta : 15.04.2006 (Sob) 19:21

a poza tym w strategie traficznie sie gra na playce :!:

na konsole a na co? 8) PC nigdy nie dogoni konsoli… a jesli chodzi o gre po kablu… to niektore pozycje na konsolach maja taka mozliwosc… gdyby byly tylko i wylacznie na konsole zapewne takich pozycji byloby znacznie wiecej

AZPR to po co by wychodziły procesory typu 4800+ ? Albo takie karty graficzne 512MB ? No bo chyba nie po to, żeby sobie posiedzieć na necie :expressionless: Pozatym ja nei lubie konsol :expressionless: Dziwne te joysticki są, grafika słabsza niż na PC ;/ Może PS3 mnie czymś zachwyci, bo narazie PC rządzi. A co do tematu to największe wymagania ma The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Na moim sprzęcie grałem w rozdziałce 1024x768, wszystko na full. oprócz tekstur. Pięknie śmigało

Wszystko na full, rozdziałka 1280x1024 - miodzio

1024x768, na średnich detalach, po podkręceniu karty graficznej i kilku dodatkowych zabiegach i jakoś można grać.

TES IV: Oblivion to na dzień dzisiajszy najbardziej wymagająca gra.

ford_focus : grafika słabsza niż na PC ? a to mnie rozbawiłeś… grałeś w chyba w nintendo 64 że taka słaba grafa była :stuck_out_tongue:

Oblivion :slight_smile: Ludzie na guru3d mówią że przy 2xGF7800GT,1 gb ramu i procek też koło 4000+ przy full detalach i AA i inyych takich powłączanych na maksa trzeba zmniejszyć rozdziałke do 1024x768 bo inaczej jest tylko 50 fps :smiley:

o kurde heheehehehehe dobre dobre, to sie ubawilem :smiley: chyba dawno nie grałes albo nie widziales grafiki na konsolach :smiley: polecam poszukac czegos na ten temat :smiley: w czym PC rzadzi? :slight_smile:

pozatym mysisz ze taka moc obliczeniowa w MB i GHz to tylko gry wykozystuja? :smiley: hehe

areh wiec jakiego ty masz kompa??

Sempron 2800+ (64 bit), 1 GB RAM (400 MHz), GF6600GT Ultimate

Nie wiem jak Quake działałby na Windowsie, bo grałem w wersję linuksową.

Nie długo we wrzesniu! !!

Proszę o skonkretyzowanie nazwy tematu

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php