Jaka grafa na AGP?

Witam wiem żo to juz było nie raz ale nagryzmole to raz jeszcze szukam karty graficznej na AGP do 500 zł i co proponujecie, wolał bym raczej radeona bo tam jest tryb teatralny lub kinowy jak kto woli a to u mnie jest potrzebne.Miałem X1600 pro sapphire i nie byłem z niej zadowolony.

Sory ale jak ty miałeś X1600 i nie byłeś zadowolony to jakiego innego radka ty byś chciał? Zostaje ci chyba już tylko jakiś X800GTO… :slight_smile:

miałem tez HIS X1600 i było spoko tylko TV out nie działał teraz myslałem żeby X1650 pro ale nie jestem przekonany i nie wiem czy to nie jest hit marketingowy.A ta sapphire moja to jakas dziwna była fifa07 lekko cięła a o Colinie 05 to juz nie wspomne ciło jak cholera a na hisie szło super ,jeszcze zostaje palit ale nie wiem co o tym sadzic

GF 6800GS z DDR3 lub poczekaj niedługo mają pojawić się karty 7600 z DDR3 na AGP lub jak nie chce Ci się czekać GF 7600GS na AGP z DDR2.

Podaj jaki masz zasilacz.

zasiłka to jest TRACER 400w kupiłem kilka dni temu nowy

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 17:44

myślałem o tym http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=138338574

nie, nie, nie

coś takiego, ale ja skłaniałbym się ku temu gf7600gt z ddr3 :slight_smile:

wypowie się ktoś nt tej zasiłki? :x hee źle zrobiłeś, że ją kupiłeś :frowning:

Zasilacz może i zły ale ten co miałem to był tragiczny bo miał za małe napięcie ten narazie jest spoko ma kilka zabezpieczeń itp to mi starczy bo poprawiło sie w kompie wszystko.a czy GF ma tryb teatralny jak radek ?Bo jak nie ma to lipa i musze radeona kupic tylko jakiego do powiedzmy 520 zł

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 21:39

To nikt mi nie napisze czy GF mają tryb teatralny w TV out ?Co nikt nie ma karty graficznej GF ?