Jaka grafa pod ASUS M2N32-SLI Deluxe AM2 WIFI

Witam jak w temacie potrzebna mi grafika pod tą płytę procka mam ATHLON 64 X2 4000+ EE AM2 DWA RDZENIE 65W 1.25V , pamięć GeIL 2GB DDR2 800 MHz Ultra Dual 2x1GB CL4-4-4-12 i zasilacz CHIEFTEC 560W PFC CFT-560A-12S dysk seagate 250 GB sata , zastanawiam się nad grafiką gfors 8600 gt, gts firmy gigabyte chłodzenie pasywne , galaxy i palit którą kupić cena między gt a gts jest znacząca ale czy w grach gts da coś więcej dodam jeszcze że do tego zestawu miałem już kupioną grafikę ati sappire HD 2600XT 256 karta moim zdaniem zajefajna ale musiałem zwrucić poniewarz miała bezprzerwy problemy ze sterami więc teraz decyduje się na gforca proszę o opinie i poradę pozdrawiam.

palit 8600gt sonic+ to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli jednak nie grasz to ati radeon hd2600/pro.

Palit sonic+ 8600GT

o wiele tańsza, a zegarki ma prawie jak GTS

625/1800

to dobra grafika przejściowa, w przyszłości możesz wrócić do radka, np HD2950XT :wink:

a dlaczego palit jest dużo opini że właśnie palit ma problemy z wyjściem na tv ale miejsza z tym a jakbym chciał na przykład za cene gts kupić dwie karty 8600 gt i dać to w sli będzie lepszy efekt od jednej gts.

tak. choć za pewne będzie grupa gier na których wydajność w obu konfiguracjach będzie podobna.

SLI się w ogóle nie odpali, oraz znacząca grupa gier na których duet 8600 będzie słabszy od jednego 8800

no chyba że je potraktujesz ostrym Vmodem

Witam dlaczego tak uważasz raczej powinno się odpalić.

http://tuneupc.bnx.pl/readarticle.php?a … rowstart=0

przykładowy test. zobacz w ilu grach SLI nie trybi, a takich testów jest więcej i też na pewno gier

chyba grafa fx 5200 palit :stuck_out_tongue:

z palitem 8600gt sonic+ po ostrym oc przebije nawet wersje gts (lekko)