Jaka grafa zeby gothic3 chodził

Mam pytanie jaka polecie karte graficzna do 500zł zeby pograc w gothica3? Myślałem na ATI x800gto. Co wy na to?

Poczytaj inne posty na ten temat. Karta graficzna to nie wszystko. Podaj jaką masz konfigurację komputera.

athlon 2500+ barton 512ramy(333) płyta asus na nforce2

Niestety nie za bardzo ci pomoże karta graficzna. Za słaby komputer. I druga sprawa to nie warto kupowac tej gry. Jezeli jestes jej fanem to kup ją za rok lub dwa lata jak będzie wydawana jako Kolekcja Klasyki za pare groszy i po modernizacji sprzętu.

Dlaczego ja mam również bartona 2500+ z 1gb ramu i z ATI RADEONEM 9800PRO i gra chodzi u mnie na średnich detalach w 800*600 płynnie więc nie jest tak źle.

A na kompie kumpla AMD ATHLON X2 3600 qgb ram ddr2 z ATI RADEONEM 1300pro gra chodzi załkiem nieźle na 1024*768

Shawn Michaels

W Twoim przypadku to zadna gra poniewaz nie ma SM 3.0 i bez HDR, AA, Anizo, DX9c. A samo FPS to nie wszystko.

Co Radeona X1300 pro owszem posiada SM 3.0 ale ta karta jest 4 potokowa (ROP i TMU niskie) a więc cięzko jej bedzie zrenderować na wysokim poziomie fajerwerki i do tego tylko przy 1 GB RAM.

Chyba, że nie lubisz delektować się bogactwem efektów graficznych.

Gdybym tylko patrzył na grafe to bym nie wyrobił z kasą na sprzęt bo musiałbym co pół roku modernizować kompa żeby z tym wszystkim być na bierząco a grafa to nie wszystko . Dla mnie gothic 3 mógłby mieć grafe taką jak Gothic 2 i wcale by mi to nie przeszkadzało.

Jeżeli w Twoim przypadku liczy się tylko i wyłącznie grywalność oraz zabawa płynąca z rozgrywki a nie efekty graficzne to co innego. Byle tylko płynna była gra.