Jaka grafika będzie pasowała do mojego PC?

witam.

Procesor: Intel Pentium 4 3200 mhz(3.20ghz) chłodzony cieczą

ram: 1 gb

Grafika obecna: Geforce 7300 GT

Płyta Główna : AsRock P4VM890

zasilacz marki: Tracer AC 230 v model 4life/450 HF(co to jest to HF bo mi tak pisze )

wIĘC Mam dylemat jaki model wybrać i marke: Geforce czy Radeaon

Grafika ma byc przystosowana do gier z seri : Gta 4 , Cod 5 , Killzone 2 (o ile wyjdzie na pc xD)itp

budżet: max 300 zł

prosze o jakieś propozycje

Dziekuje i Pozdrawiam. :wink:

Po 1 zainwestuj w zasilacz bo ten jest nieciekawy

Na 2 miejscu procek. Jak chcesz grać w normalnych warunkach w te gry to zainwestuj w CPU

potem RAM… Z 2GB

I na końcu GPU

Jak teraz kupisz grafe to nic Ci ona nie da, tylko kase wyrzucisz.

dokłądnie, jeśli chcesz zagrać w GTA 4 to koniecznie 2 rdzenie 3Ghz i min. 2 Gb RAM

Zależy jeśli chce grać w Gta na full detalach to mu będzie potrzebny proc 2 rdzeniowy po 3GHz, a jeśli nie to mu jakiś słabszy wystarczy bo ja mam procka 1.86Ghz i mi Gta IV śmiga co prawda na najsłabszych detalach bo grafe mam do ********.


Daruj sobie takie słownictwo.

Areh

ale masz proca 2 rdzeniowego a nie 1 rdzeniowego a ty makrela nie inwestuj w tego kompa ,najlepiej odrazu kup nowego bo z tego więcej nie wydusisz

jak chce na full to 4 rdzenie a na medium to 2 rdzenie po 2.8 Ghz, był w Click!'u taki test i tak pisało

e tam lepszy ten procek od core duo 2 :expressionless:

bzdura, “GTA 4 jest jedyną grą w której naprawdę odczujesz różnicę pomiędzy 2 i 4 rdzeniowcem”

ta ty sie napewno znasz … nie beded inwestowal w 4 RDZEN (QUAD) ponad 2 tys :\

i cwaniaczku kazdy ci potwierdzi ze lepszy od 2 jest 1 rdzeniowy bo te aplikacje obslugja jeden rdzen jedynie gta 4 obsluzy 2 rdzenie wiec sie nie wymądrzaj

czy ty masz kłopoty z percepcją? a może epilepsja uniemożliwia ci odczytywanie tekstu z ekranu? cóż, cokolwiek by to było to napisałem : “jeśli chcesz zagrać w GTA 4 to koniecznie 2 rdzenie 3Ghz i min. 2 Gb RAM”. Dwoi ci sie w oczach?? Czy głupka z siebie robisz? Nie odróżniasz 2 od 4?

a tak nawiasem to potem ci sie dzieli przez 2 w oczach, bo gta 4 obsługuje 4 a nie 2 rdzenie, i reszta gier obsługuje 2 a nie jeden rdzen

Krótko pisząc Makrela , poczytaj trochę :slight_smile:

Wymień zasilacz, procka, płyte, całego kompa . Wtedy zmieni się wydajność.

P4 już tylko może służyć jako kuchenka elektryczna.

ta ta :stuck_out_tongue: posprawdzaj se testy core duo 2 vs pentium 4 :expressionless:

i tu się mylisz, bo Pentium 4 jest dużo słabszy od C2D, ba, nawet Athlon jest dużo wydajniejszy od tej grzałki.

sam se posprawdzaj jak żeś taki mądry :expressionless:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1536-7

No i co makrela nadal uważasz że p4 lepszy od c2d ?? :lol:

tekst roku. :o :x

chciałbym zobaczyc te testy :smiley: i Pentium 4 wygrał :lol:

P4 3Ghz jest gorszy od C2D 1.8Ghz

to mówi samo za siebie

http://komputery.katalogi.pl/Core_2_duo … 10898.html

na mnie mowisz a sam se zobacz swoj sprzet…

haha ja za kilka dni bede miał GTX 260 core 216 , 4 GB RAM i Core 2 Duo E7400 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nie możesz się pogodzić z tym że nisko taktowane procki Athlon 64/X2 i C2D zmiatają twojego trupa jakim jest P4 ?? :?