Jaka grafika dla gracza

Potrzeba mi karty graf. do grania, grafiki komputerowej i zwykłego używania… czyli takiej wszechstronnej. Patrzałem w sklepie na radeona 9550… Czy do gier są lepsze radeny czy geforce? czy nie przegrzeje mi sie komp ( mam zasilacz 300W0 przy radeonie 9550

Zależy ile masz kasy… Radeon 9550 Raczej nie jest nowa karta… więc chyba nie potrzebujesz kompa raczej do najnowszych gier?

Z obecnych kart polecam Ge Force’y…

no ta karta chyba ze 170 zł jak [patrzalem… ale kolo mi pokazywal 256 mb. a jak bys mial 1.7 procek i 512 ramu to do najnowszych gier i tak by nie podeszla… Chodzi mi o takie gry jak np nfs carbon, gta san andreas rome total war , beach life,

No to w sumie racja Radek 9550 256 Mb… będzie dobry.

jaka marka ??

lepiej poszukaj używanego geforce-a 6600gt ;] będzie o niebo lepszym rozwiązaniem ;] radek 9550 jest juz raczej przestarzala karta ;] wsumie przestarzaly to on byl już jakies 2 lata temu ;D pójdą na nim pewnie gry ale w slabej grafice szczególnie carbon który nawet na moim c2d 6300 2gb ram i gforce 7600gs tnie sie przy maks ustawieniach ;D

hehe zapewne masz zasyfionego kompa ja miałem durona 1,8 i 512 i tego radeona i carbon chulał aż miło

Nie ma sie czym chwalić że… masz coś zwalone że sie muli ;F

A Ps… uzywany 6600 Za 170 zł… nieźle… Powodzenia :slight_smile:

300W Codegen… właśnie najważniejsze czy nie bedzie sie przegrzewal

Przegrzewał… przegrzewał…

Zasilacz odrazu do wymiany :slight_smile:

Polecam Fortrona z allegro. THA-P w zupełności wystarczy 350 W

tja. mi na interfejs AGP potrzeba katrę

Siekaj tego radka. Najwyzej będziesz go kręcił… grafa sobie dośc dobrze radzi z takimi giercami jak Carbon…

i jeszcze taki żeby wchodził pod MSI 845 Ultra-C

Ale co zasilacz czy grafika ?

MSI 845 Ultra-C taka mam pryte główną. na niej nie ma pci-e . I zasilacz taki zeby wchodzil:P

Złączono Posta : 14.04.2007 (Sob) 16:08

bo grafika to na zlacze AGP to 8x chyba na tej plycie jest

Przecież zasilacz wejdzie. Standardowe Gniazda. Radek 9550 256 Mb jest na AGP. Więc też ok.

Mam 660GT i powiem tak: Do gier jest w miarę OK ale grafika komputerowa np. praca w PS CS2 to już gorzej. Poniżej 6600GT lub odpowiednika wśród Radeonów nie ma sensu kupować bo to strata pieniędzy. No i podstawa to wymiana tej zasiłki

to jaki ten zasilacz??

Napisałem Ci wyżej…

Chociazby ten:(lub THA-P)

http://allegro.pl/item182490334_super_z … anio_.html

http://www.allegro.pl/item182062346_zas … a_gw_.html