Jaka grafika ile pamięci,mam problem z nfs carbon

(Alfa1978) #1

tak ja w temacie.zainstalowałem need for speed carbon,i mam problem ;mOj komp chyba niewyrabia,widze jak w negatywie samochody,ulice budynki litery i napisy rozmazane :evil: mój komp to; KLIK co radzićie???? :cry: pewnie grafe,pamięc a najlepiej kompa zmienić :mrgreen: jakie wymagania ma ta gra co w temacie????

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem

Sdar

(system) #2

wymagania sprawdz na google, ta karta nie jest obsługiwana. Nie pojdzie, zacznjij od zmian karty. :slight_smile:

(Alfa1978) #3

jaka polecasz dobrą a tanią :frowning:

alfa78: też mam tą kartę graf... :frowning:

...jakby ktoś był tak uprzejmy, to się dołączam do topicu, tak w przedziale do 360zł..

(system) #5

nie wiem, sprzetem sie zbynio nie interesuje :stuck_out_tongue: popatz na alegro za radeonem 9600, do tego kompa powinien starczyc. pozdrawiam

(sdar) #6

Przenoszę do właściwego działu.

OTy -> KOSZ

A na pudełku nie masz napisanych wymagań? Z tyłu, małym drukiem, na dole pudełka.

(Karolo010) #8

:wink:

(Harnarius44) #9

Kup sobie Ati Radeon 9250 jak chcesz coś taniego na tej karcie wyrobi carbon i wiele innych gier.

(Azpr) #10

9250 :lol: toś chłopie teraz pojechał po całości... jedna z gorszych kart jakia wyszła...

jak masz okazje gdzies na allegro to szukaj Radeon 9500

(Alfa1978) #11

radeon 9600 wiem szukam.ale dziex za

pszestrogi :wink:

(Fifigrzonka) #12

cze ja bym proponowal zmiane karty tylko ze nie zgadzam siez osobami tutaj na forum mozna kupic gorsze karty ja np. mam:

RADEON X800 Series

RADEON X800 Series-Secondary

i dziala plynnie bez zarzutow na najwyzszych ej tak przy okazji nie wiecie jakwpisywac kody do heroes V bo brat by chcial

(Shawn Michaels) #13

Sugerujesz że twoja karta X800 jest gorszą kartą ?? Za 200 zł może kupić świetnego GIGACUBE ATI RADEON 9550 Extreme na której bez problemów nowe gry chodzą

(michalj82) #14

Do tej gry to trzeba co najmniej 512 MB RAM a i tak gra na słabszym sprzęcie potrafi się wysypać. :confused:

(Fifigrzonka) #15

to zalezy d o czego porownywac (do jakiej karty) moja jest oki