Jaka grafika ile pamięci,mam problem z nfs carbon

tak ja w temacie.zainstalowałem need for speed carbon,i mam problem ;mOj komp chyba niewyrabia,widze jak w negatywie samochody,ulice budynki litery i napisy rozmazane :evil: mój komp to; KLIK co radzićie??? :cry: pewnie grafe,pamięc a najlepiej kompa zmienić :mrgreen: jakie wymagania ma ta gra co w temacie???

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem

Sdar

wymagania sprawdz na google, ta karta nie jest obsługiwana. Nie pojdzie, zacznjij od zmian karty. :slight_smile:

jaka polecasz dobrą a tanią :frowning:

alfa78: też mam tą kartę graf… :frowning:

…jakby ktoś był tak uprzejmy, to się dołączam do topicu, tak w przedziale do 360zł…

nie wiem, sprzetem sie zbynio nie interesuje :stuck_out_tongue: popatz na alegro za radeonem 9600, do tego kompa powinien starczyc. pozdrawiam

Przenoszę do właściwego działu.

OTy -> KOSZ

A na pudełku nie masz napisanych wymagań? Z tyłu, małym drukiem, na dole pudełka.

:wink:

Kup sobie Ati Radeon 9250 jak chcesz coś taniego na tej karcie wyrobi carbon i wiele innych gier.

9250 :lol: toś chłopie teraz pojechał po całości… jedna z gorszych kart jakia wyszła…

jak masz okazje gdzies na allegro to szukaj Radeon 9500

radeon 9600 wiem szukam.ale dziex za

pszestrogi :wink:

cze ja bym proponowal zmiane karty tylko ze nie zgadzam siez osobami tutaj na forum mozna kupic gorsze karty ja np. mam:

RADEON X800 Series

RADEON X800 Series-Secondary

i dziala plynnie bez zarzutow na najwyzszych ej tak przy okazji nie wiecie jakwpisywac kody do heroes V bo brat by chcial

Sugerujesz że twoja karta X800 jest gorszą kartą ?? Za 200 zł może kupić świetnego GIGACUBE ATI RADEON 9550 Extreme na której bez problemów nowe gry chodzą

Do tej gry to trzeba co najmniej 512 MB RAM a i tak gra na słabszym sprzęcie potrafi się wysypać. :confused:

to zalezy d o czego porownywac (do jakiej karty) moja jest oki