Jaką Gre Polecacie Z Kategori Strzelanki

Witam Mam zamiar pograć sobie w jakąś gre z kategorii strzelanki a dokładnie coś o fabule wojennej np.: Call of duty, Medal of Honor , itp

przeszedłem COD , COD2 , Medala 1 ,2 ,3 i wciągnąła mnie tego typu gra…

Jak macie jakieś propozycje w co mógłbym zgrać jeszcze to prosze pisać :slight_smile:

Mój komp to

1,25 GB Ram

Procek Amd Sempron 2800+ 1,8 Ghz

Grafika ge force 7300 GS 256 MB

No w sumie tez strzelanka tylko troche bardziej taktyczna:Brothers in arms

Może niedługo wychodzący Far Cry 2? Dobra okazja żeby sprawdzić sprzęt, a oceny też niezłe zbiera (gdzies mniej więcej po 9)

potem call of duty World at war :slight_smile: Możesz sobie bete sprawdzić http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43470

Jeszcze, Frontlines fuel of war i odrazu battlefieldy (2 i 2142)- to są tytuły multiplayerowe nastawione na współpracę graczy z klimatami wojennymi :smiley:

Możesz sobie pograć w crysisa, Unreala 3 itp.

sorry. Nie spojrzałem jaki masz sprzęt :oops: To z moich gierek zostają battlefieldy i mozesz jeszcze pograć w darmowe ale świetne Enemy territory

Mam podobny sprzęt i z fajnych strzelanek chodzi mi far cry, F.E.A.R., timeshift, call of duty 4. Szczególnie polecam CoD4, tym bardziej że tematyka zgadza się z twoimi oczekiwaniami, a od multi oderwać się nie można.

No to propozycja z COD 4 kusząca ;D

nie jestem pewien czy ci pójdzie ale spróbuj pograć w Counter Strike Source na niższych detalach. Super gierka :slight_smile:

Half-Life Source (ulepszona 1, lepsza grafa)

jeśli nie grałeś, to żałuj… najlepsza gra :slight_smile: a jak ją wygrasz to dopiero HL2 bo nic nie będziesz kapował :slight_smile:

A ja polecam Sztalkera: Cień Czarnobyla. Może nie tematyka wojenna, ale trzyma w napięciu i nie pozwala się nudzić. Szczególnie w labolatoriach (x18, x16 i x19).

z gier takiego typu polecam wszystkie CoD , MoH , Half Life , Stalker(y), Far Cry , CS , Unreal Tournament III , Gears of War , Crysis , Mercenaries 2: World in Flames , Kane & Lynch: Dead Men , TimeShift , Lost Planet , Frontlines: Fuel of War , Turok , F.E.A.R. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Prufhet , to żeś mu dowalił:) ale naprawdę spróbuj CS Source najlepsza Giera w jaką grałem.

Ja Ci polecam CoD 4. Jest to wg. mnie najlepsza strzelanina o tematyce wojennej.

U niego nie ruszy… ja na 1680x1050 miałem na full detalach 20 fps to u niego nawęd się chyba nie odpali

COD 4 Smiga aż miło … Super gra …

Gdy ja przejde wezme się za następne :wink:

ProTofik a zdziwił Byś się … własnie ze nie ma najmniejszej przycinki na 1280 x 1024

Oo? Jakie detale?

Ja polecam WarRock 'a, naprawdę fajna gra warto zagrać.

FarCry 2 :wink:

Unreal Tournament

grałeś? jak nie to się nie wypowiadaj bo ja jakoś nie polecam tej gry… i grałem w to :wink:

Ja osobiśćie polecam Orange Box , Halo 1 , Medal of Honor Wojna pacyfiku , Brother in arms