Jaka grę wybrać z allegro?

Witam.

Ostatnio dorobiło się u taty w pracy 100 zł i chcę tą kwotę przeznaczyć na grę bo jak sobie wspomnę kiedy kupiłem sobie gre, a co dopiero grałem w jakąś porzadną to hoho. Tak właśnie oglądam i widzę ciekawe gry(oferty) bardzooo atrakcyjna wydaję mi się ta:

http://www.allegro.pl/item541981781_cou … m_key.html

Proszę spojrzeć na cenę !!

http://www.allegro.pl/item545135160_bat … ition.html

To chyba wszystkie gry jakie wziąłem pod uwage bo nie widze, ciekawych ofert jeśli wy macie jakieś ciekawe to jaki i oczywiście proszę o link. I pomoc w wyborze gry.

A jaką masz gwarancję ze te gry są legalne ?

Bo z tego co wiem gry w sklepie nie chodzą po cenach nawet minimalnie zbliżonych do tych :!:

No nie wiem, ale skoro steam :slight_smile: i na dodatek tego CS:S kupiło wieleee osób.

mikber18 , Co ty w ogóle gadasz za głupoty! Szanse że kupisz nielegalną grę na allegro są jak 1 na 1000000!

A po za tym brałbym Battlefield’a 2142. CS to według mnie jedno wielkie […].

Ehm… ok nie pozostaje nic innego jak błagać tate by zamówił…

Niewiem michaelllo69 ale z tego co ja się nałaziłem po internecie to nie raz znalazłem tematy powiązane z Allegro.pl że użytkownicy sprzedają nielegalne oprogramowanie a ja chcę tylko i wyłącznie przestrzec !!

w licytacji nie masz zdjęć opakowania tylko fotkę z google więc z kąd masz taką pewność że oprogramowanie jest 100% legalne ??

Byłem młodszy dałem się nabrać na konta steam… Gość dał mi login i hasło za doładowanie z orange, a po tygodniu odzyskał konto cd-keyem. Na allegro może być tak samo. Jak już to kup, albo w jakimś markecie opakowane w folię, albo od zaufanej osoby. Ostatecznie zamówić sam steamkey na przykład u ludzi, którzy sprzedają serwery do gier, lub spójrz tutaj.

Nie ma opakowania ponieważ gra jest darmowa!Tylko klucz który tak w prawdzie zamawiasz jest płatny! Więc gra pewnie będzie nagrana na zwykłą CD/DVD a klucz będzie oryginalny. Niestety, trzeba wierzyć sprzedawcy na słowo. A po ofertach można się sugerować że złym sprzedawcą nie jest :wink: Ja się zawsze sugeruje po komentarzach, czym więcej komentarzy pozytywnych tym lepszy sprzedawca.

TobiaszzsaiboT - Wiesz dlaczego się nabrałeś?! Ponieważ kupiłeś używany i już aktywowany klucz.

Czyli moge kupować klucze steam u tego kolesia??

Zdecydowanie tak! :slight_smile:

michaelllo69 byłem młody i głupi. Było to moje pierwsze konto steam i nie miałem pojęcia jak ono dokładnie wygląda. Nie mam nic na allegro do tych, którzy sprzedają opakowane gry. Używki moim zdaniem nie wchodzą w grę, tak samo ze sprzętem do komputera.

A już takie pytanie z innej beczki.

Ma tam ten koleś napisane, żeby po wpłacie wyslać mu na e-mail login i hasło jakie chce się mieć bo on stworzy mi to konto? A ja już takowe posiadam, więc mogę mu napisać by mi wysłał po prostu te klucze na email??

Tak, powiedz po prostu że masz konto steam z innymi grami i chcesz sobie dołożyć do niego.

a odkąd to steam-key’e są w foliach >? :o

ja ostatnio kupiłem klucz do ORANGE BOX za 26zł i jestem w 100% zadowolony.

po co mi wersja pudełkowa jak nic nie daje -.- może szybciej się grę zainstaluje na steam.

Mam wersje BOX

CS ANTHOLOGY

CS:SOURCE

DAY OF DEFEAT

jeśli interesuje cię cs:s to bardzo dobrze :slight_smile: sam mam, sam czasem gram, chcesz kupić pewnie, i tanio? jeśli tak to polecam sprawdzone źródło http://gamepad.pl/index.php?menu=Steam jak kupisz key, to podczas rejestrowania go w steam radzę wydrukować sobie stronę dowodu zakupu.