Jaka jest komenda restartowania programu?

Witam!

Chciałbym, abym mógł wybrać opcje (w moim programie) tak aby kontynuować lub zrestartować program lub go wyłączyć wszystkie komendy znam tylko nie

jedną, otóż nie wiem jaka jest komenda do restartowania programu, jak w temacie. Więc się pytam jaka jest ta komenda i w jakiej “bibliotece” jest?

Pozdrawiam Includer :smiley:

ShellExecute start program jako wynik maina ;]

Sory ale nie za bardzo nie zrozumiałem .Podajcie kod jak to wygląda.

Runtime.getRuntime().exec("nazwaprogramu.exe")

somekind nie o to mi chodziło ale dzięki za chęci :smiley: . Chodzi mi o to co napisał drobok ale kod bo tak to nie za bardzo rozumiem.(Dokładniej kod z c++ )

http://doctor.programuj.com/porady/79-opis-funkcji-shellexecute

floyd na tej stronie nie ma nic o restartowaniu programu

Jakież to wszystkie 'komendy" umiesz poza tą jedną?

jak chcesz zrestartować program to musisz go na nowo uruchomić, a stary zamknąć. Nie ma chyba w żadnym języku programowania takiej gotowej funkcji jak restart. Jest tylko do nagłego zakończenia programu: exit(0); w cstdlib.

Możesz ewentualnie ręcznie wykonać wszystkie destruktory i zwolnić całą pamięć po czym wszystko załadować od nowa.

Wydaje mi się że w twoim wypadku chodzi o zwykłe zapętlenie działania programu, czyli wsadzenie całej (prawie) całej treści maina do pętli do while i z pytaniem na końcu. Zapytanie googla: “c++ restart program”.

Jakoś wcześniej nie napisałeś o jaki język Ci chodzi, a ja wróżką nie jestem. Na przyszłość tytułuj wątki sensownie.

Zdarzają się, np. w WinFormsach jest Application.Restart().