Jaka jest najgłupsza reklama

Każdy z nas jest skazany na reklamy telewizyjne,jaka waszym zdaniem jest najgłupsza.

Wszystkie z TurboDymoMan’em :? .

wszystkimi reklamami mieszają ludziom w głowach

POLIP , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

najżałośniejsze ma Tesco, najgłupsze są z TurboDymoMenem :stuck_out_tongue:

jak to dobrze że nie oglądam TV (tylko w niedziele jestem skazany :stuck_out_tongue: )

Moim zdaniem najgłupsze są reklamy z wszystkimi cudownymi środkami czystości - Vanishe, fairy i inne takie - te patelnie uwalone 5 cm. tłuszczu i 1 przetarcie szmatki z płynem przebija wszystko, albo "co pani robi? !!

a Through? Sru. ?

ktoś coś pisał o ogłupianiu przez reklamy ? …

1262474283_by_yourbastard_500.jpg

One nie są takie złe.

herbata lipton z mannem istna durnota

wszystkie są durne ale najgłupsze to są te od tesco :smiley:

Wszystkie z kredytami. Że też tyle głąbów wierzy w reklamy…

Jeśli już kredyty to najbardziej głupie są te z Providenta - to beztroskie podejście rozwala. :lol: - “nie miałam pieniędzy, zadzwoniłam do Providenta i pieniążki miałam po 15 minutach”. :lol:

I właśnie o to chodzi reklamodawcy żeby wzbudzić w oglądającym emocje. Jak są emocje to jest i efekt z reklamy.

“dzieci poszły spać, może napijemy się earl greya?”

:smiley:

moja mama robi sobie Earl Greya przy mnie, czy to coś złego? :smiley:

no i reklamy perwola niszczą, zawsze, od tylu lat nosi w torebce perwola xD

jakby był jej tak potrzebny jak portfel :smiley: i praktycznie zawsze te reklamy od nich mają te same dialogi:

-o, to nowa?

-nie, wyprana w perwolu (po czym wyciąga go z torebki xD )

albo była jeszcze kiedyś reklama samochodu (ale to parę lat temu) gdzie sąsiedzi zrzucali mu okruszki z auta żeby gołębie go ozdobiły, fortepian zrzucali i w ogóle wszystko co najgorsze… ja się pytam, po co mi taki samochód jak wszyscy mi go będą niszczyć? :smiley:

Tym bardziej, że można je zobaczyć wszędzie, nawet w regionalnej TVP.

najbardziej denne sa reklamy TP