Jaka jest najlepsza komórka do 700zl?

Czy ZTE Grand X IN jest najlepsza w swojej cenie? W sensie mam do przeznaczenia okolo 700 zl i czy w tym zakresie cenowym jest ona najlepsza na rynku wydajnoscią i szybkościa?

http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=553

Myślę,że to powinno rozwiać Twoje wątpliwości :slight_smile:

Napisz co po takim telefonie byś oczekiwał i wtedy będzie napewno więcej opcji do wyboru.

Napewno szybkość przegladania internetu. Do takich ambitnych jak GTA III raczej sięgać nie będę. Raczej do schematycznych. Napewno duzy wyświetlacz by ogladać filmy i latwo poruszać się w internecie. Dlugowieczność bateri tu jednak musze się pogodnic bo wiekszość smartfonów opartych na androidzie mają małą żywotność przy intensywnej pracy. Odtwarzacz muzyki jest podobno dobry wiec nie mam zarzutów. I tak by komorka przetrwała z 3-4lata nie wyginęła w świecie smartfonów. No i chyba dlatego Android 4.0 jest dobrym przykladem. Osobiście nie patrzę na aparat ale jak jest dobry to niech bedzię przez grzeczność nie odmówię.;p Przeczytałem właśnie Pana górny link i nawet dobra ocena tylko martwi mnie to iż :

Wady:

  1. wiele gier wymaga przystosowania pod nowy chipset ( gier czy takze aplikacji? I co to znaczy?)

  2. ograniczone względem konkurencji opcje konfiguracyjne ( w sensie?)

  3. brak edytora dokumentów ( to wystarczy zainstlować aplikacje na androida?)

Raczej chodzi o układ graficzny i procesor, na jednym może działać na innym nie. Tutaj jest Intel Atom więc może być róznie z grami i aplikacjami działającymi dla ARM, ale myślę że chodzi o te ambitniejsze pozycje.

Sam nie wiem o co może chodzić, może o nakładkę na Androida? Zawsze można wgrać inną o ile jest.

W pkt. 1 napisałem jak to może być.

To jak ma być dłużej działający telefon z ICS, to jest jeden model co miałem okazję testować przez dłuższy okres czasu. Sony Tipo, telefon nie drogi, a bateria przy podłączonym internecie, wytrzymuje bez problemu około 2 do 3 dni. Nie piszę tutaj o oszczędnym używaniu, ale o siedzeniu na internecie tak średnio 3-4 godziny przeglądania stron. Byłem strasznie zaskoczony, że tak długo i jak widać można stworzyć smartfon, który wytrzyma więcej niż jeden dzień. Jedynie co to można zarzucić, że ma słabe komponenty i nie porównywał bym go do SGS lub HTC z przedziału średniaków, ale jak ma być do codziennego użytku to jest naprawdę niezły. No i wielkość wyświetlacza nie powala. Ja jednak uważam, że może ZTE jest tańszy i lepszy, to raczej jakość wykonania nie jest za dobra. Sony się spisał pod tym względem i nareszcie można wybrać sobie kolor telefonu, jest do wyboru niebieski, czerwony, czarny i chyba zółty. To też jakaś odmiana. Za to GPS łapie lepiej niż w moim SGS+, też mnie to zdziwiło, czyli do nawigacji też się nada przy tej baterii.