Jaka jest najlepsza pasta termoprzewodząca...?

Witam

Tak jak w temacie…

Mam takie cośik ale nie wiem czy to prawda :stuck_out_tongue:

lcoollaboratory2bigzl4.jpg

IMO Zalman STG1

Tylko trudno ją później usunąć

Coolaboratory Liquid Pro tylko ciężko ją nałożyć, trzeba uważać no i podstawka coolera musi być z miedzi :stuck_out_tongue:

to samo co AS5 ,mogli sie bardziej postarac.

Witam!

Po pierwsze STG-1 to nie to samo co AS5, po drugie usuwa się ją bardzo łatwo.

Nakłada się ją bardzo łatwo - pędzelkiem - dla mnie to najlepsza pasta, wyniki też ma bardzo dobre (wystarczy poczytać).

to samo chodzi o wydajnosc,nie musze czytac bo mam obie zdjecie zapodac,po dluzszym uzykowaniu 2-3 miesiace AS5 mniej traci niz zalman na przewodnosci cieplnej z tego wlasnie powodu Zalman lezy raz uzyty w szufladzie a AS5 zostalo uzyte na wszystko co bylo mozliwe GPU,NB,CPU,SB

Najlepszą pastą jest na 100% Coolaboratory Liquid Pro . Sam ją mam i temp . spadła naprawde zauważalnie …

Tylko ciężko ją nałożyć , bo jest strasznie śliska :slight_smile: Troche sie namęczyłem przy nakładaniu.

Na razie prowadzi AS5…

Poczekam jeszcze bo sam chce zmienić swojego AS5 na tego Liguid Pro…

Bo ludzie głosują:

Mam ją więc na nią zagłosuje.

Witam!

Zauważcie, że pytanie jest “jaka jest NAJLEPSZA”, a nie “NAJBARDZIEJ WYDAJNA” pasta.

Dla mnie to różnica… Owszem najbardziej wydajna jest Liquid Pro - ale jak dla mnie odpada w przedbiegach, bo ciężko się ja zdejmuje i trzeba inwestować w dodatkowe preparaty (np. pasta polerska).

Pod pojęciem najlepsza rozumiem stosunek wydajność/cena/łatwość użytkowania.

Miałem jedno i tak na myśli która najwydajniejsza 8)

Arctic Silver 5